• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Sto si uzeo to tako izlupano trebao si traziti drugi,ovo uopste ne izgleda kao novo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Mala napomena za bilo kog ko je imal u planu mijenjati poklopac hidraulike zamjenskim indijskim.
Orginalnog ni nemreš kupiti, a i kad ih je bilo ljudi su radije uzimali Indijskog.....
Jedino rabljeno
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Orginalnog ni nemreš kupiti, a i kad ih je bilo ljudi su radije uzimali Indijskog.....
Jedino rabljeno
Ma ja sam i navijal za polovnog kompletnog al pošto jedan striček iz Križevaca nije uspil nabaviti polovan odluka je pala na ovo, a i on nas je uputil da bude nas najjeftinije ispalo ovako...
Ako ništa bar sam sad vidil kak taj sistem na poklopcu izgleda i kako to funkcionira sve skupa 😐
To ti je to onda jer imaš boljeg kupit skoro ko orginal.
Jedino što nemožeš hidraulik uštelat ko orginal
Ma bitno je da dela podizanje, spuštanje i kontrola vuče. Za položaj na kvadrantu kako stoje ručice manje više...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Trebal si kod Gašpara pitati, možda on ima još kaj na stanju.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
@MUHA bi mogal dobiti neki kontakt od dotičnog gospodina u PP ako nije problem, da imam za u buduće ?
Jer mi se stvarno ne da zezat sa indijskim dijelovima više...
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Pozdrav, imam jedno pitanje vezano za 560, noviji tip, imaju li mogucnost kopcanja hidraulicnog pluga okretaca i kako bi se taj traktor nosio s takvim plugom od 12 cola dvobrazni?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Orat i nosit ce ga on bez brige...
A okretanje je problem vec, bez one kocka ventila je to po meni ne moguce a i sa kocka ventilom je malo komplicirano(nisam probal nikad okretati okretač s njim tak da ne znam kolka je zezancija s njim to odradit)..
Najbolja ti je solucija probat nabavit razvodnik i dodatnu pumpu na ovu vec postojecu sto dolazi u originalu i tako najkomotnije ga okretat, jedino kaj je to malo skuplja investicija i ima malko posla oko šerafljenja, al na kraju se po meni to isplati ak mislis to sa 560 radit na duže staze...
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Mislio sam da mozda IMT traktori, bar ovi malo mladji imaju tu mogucnost, steta, mislim da bi to bila dobra a povoljna kombinacija.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Ak nisi znal inženjeri u IMTu nisu ništa na tim traktorima unaprijedili osim limarije skoro 40 godina 😂😂, tak da ak nemas srece da ubodes primjerak sa original ugrađenom dodatnom pumpom hidraulike i razvodnikom moras se tako snalaziti... Inace kolko me sjecanje sluzi svaki 577 i veci od njega je imao dodatnu pumpu hidraulike dok svi ispod njega su to imali opciono.
A vidi sa tim kocka ventilom, nije preskup a može se svašta s njime radit dok god je jednoradni cilindar u pitanju...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Lee ima ga i Masiva gdje je vjerojatno i najjeftiniji, link je bil samo za primjer na kaj sam mislil...

Koja sličica od večeras iz noćne
20221018_193551.jpg

20221017_185714.jpg

I za kraj jedni lijepi federi od madraca za laku noć :p

20221017_194338.jpg
 
Posljednje uređivanje:

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Gornja poteznica, kuka za 560 da li ima negdje nova za kupiti ili moram pratiti oglase? Ne vidim je nešto na netu.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Kolega bi trebal rezervar goriva za IMT 560. 83 godina.
Ima gdje novi za kupiti? Ili ima ko polovni?
 

Najnoviji postovi

Na vrh