• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta
G

Guba

Guest
Imao sam 560 i orao sam s njim i dok nije mokro ide ok i naravno po ravnom.
U knjižici mu je pisalo masa 2700kg.
Kada sam kupio i probao 577dv tek sam onda vidio razliku u radu i snazi to je sila od traktora...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
577 jak motor ali za oranje 1 brzina je dosta spora a 2 je prebrza imal sam dva nisam bil zadovoljan trgala se prednja vuča naročito kad je stavljena ručna ukapčalica .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj su pucale poluosovine od silnog siljenja???
Ko god ima ručno uključivanje sve se hvale da nikakvih problema s prednjom vučom nemaju. milina za oranje i pripremu.
Za zaoravanje mase 2x14", a za oranje strništa 3x12" i 577 DV pjeva, bilo u breg ili dol, more čak i po meckavom.
 
G

Guba

Guest
Meni je zasad dobar,orem u prvoj 3brazde imt plug,jedino što zuji kad je opterečen zvuk dolazi iz prednjeg difa i kod zadnjeg kraja,jel to normalno 560 nije nikada tako zujao?
577 imam tek drugu sezonu i nisam ništa uložio osim ulja i filtera.
Na satu mu piše 5000rs,do koliko če iči još?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Iči će još 5000 rh ni su pucale osovine nego zujalo sve jače i otišli oni mali zupčanici kod kotača i ponekad se raspal diferencijal kad ni je bilo ukapčalice bilo je ok ali u natrag ni je bilo prednje vuče rečeno mi da ni je dobro koristit vuču u rikverc ali tad najviše itreba .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stvarno neznam kaj bi rekel. Tak je navek bilo, neki ga kude, neki su prezadovoljni.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
558 je bolji orac od 560 i to sigurno,a 560 je bolji za povuc teret samo sta je glomazan i neokretan da glava boli ko i svi imt traktori,osim 533 i 539...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Sviđa mi se,sve pohvale za izradu,mogu si mislit kolko si se namučio dok se sve posložilo,al vrijedi truda
Kolko su te došla stakla?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Svaka čast na kabini dobra izrada koliko te to stajalo i jeli zima u njoj po zimi i kako si na njeg složio ravan pod?
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Sviđa mi se,sve pohvale za izradu,mogu si mislit kolko si se namučio dok se sve posložilo,al vrijedi truda
Kolko su te došla stakla?

stakla su 1600kn. u bosni a kod nas bi izašla oko 4000kn
 
Posljednje uređivanje:

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Svaka čast na kabini dobra izrada koliko te to stajalo i jeli zima u njoj po zimi i kako si na njeg složio ravan pod?

stajalo me oko 6000kn.zima nije toliko skinem lim napred dok nerješim grijanje,ravan pod uf!!! može se
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kak je sad buka u kabini,dali se puno smanjila,dal je moguče slušat radio u radu pošto vidim da je montiran??

Inače pohvale za trud,meni se sviđa kabina :icon_kidra:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
buka se smanjila više od duplo radio se može slušati ne ko u MFu ali nisam mislio da će se toliko smanjiti buka i vibracije
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Izlio sam vodu iz bloka motora ali ne i iz hladnjaka...jutros vidim prepeler se neda okretati...a na čepu gdje sam ispustao vodu se vidi led...da li trebam traktor grijati izvana ili nasuti toplog antifriza ili nesto slično....šta učiniti i da li je moguće da je pukao negdje blok ili nesto slično.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Propeler ti se ne da okretati jer se smrzla vodena pumpa , a ona stane i od rose - skoro uvjek . da li je pukel hladnjak ili ne to buš videl dok se odmrzne jer je voda ostala u donjem djelu . blok nije pukel ,a hladnjaka probaj odmrzavati što polaganije.
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Znači blok je ok. dobro...uzeo sam industrijski fen od rođaka postiže temperaturu zraka negdje oko 60-70 stepeni da probam s tim otapati oko hladnjaka i oko vodene pumpe...da li smijem nasuti ugrijanog antifiriza unutra ili paliti traktor ???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh