• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj prijatelj ima u ponudi 560, neznam koja je cijena, ali na kaj treba pripaziti i jel dobar taj traktor?
Najbolji je za prodati ali teško nači kupca :(emo): a ako si baš odlučil kupiti ipak uzmi par kolega više ljudi više vidi .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
puknuti upravo si postal moj idol s ovim odgovorom. Ko da si mene pital ali me bilo strah napisati tak nekaj.

:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:

"Kad ideš kupovati 560 najbolje paziti da na haubi piše 558"

:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Opet me IMT-jac iznenadil počel se klimati desni kotač a ja odlučil sa njim na put od 35 km (zamjenil ga kao i obično Zetor). Nakon skidanja reduktora nisam mogel odgonetnuti kvar i traženje kvara prepustil našem Muhaču (ovim se putem i zahvaljujem) nakon njegovog popravka vratil sam reduktor na traktor i ok je do nove bolesti:confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Taj kvar koji si ti imal bi napravil još 35 000 kilometara, nije to kvar, tebe je bilo strah da te susedi nebi :icon_axe::icon_axe:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Takvu mušteriju kakva si ti su majstori nekad držali ko kap vode na dlanu.
Šteta kaj se nismo znali kad sam se ja s tim poslom bavil, ti bi mi bil dovoljan :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda sem se i ja tim bavil (amaterski) ali sad več vrag polako dolazi po svoje :(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kumova 560-ka dosta pusta na jednom sarafu na pvp pa sad dal ima sta treba pazit kad odsarafimo da ne napravimo kakav belaj!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Jesi siguran da je na ovom velikom (čini mi se 24 ključ) šarafu?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da na njemu jer tocno se vidi kak se skuplja kap ostalo je suho!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ispod toga čepa bi trebala biti opruga, jedna distancna pločica i klipič.
Pazi kod rastavljanja da ti ne izleti van i ne izgubiš djelove i raspored sastavljanja.
Brtva na čepu je O-ring

Inače meni izgleda sa slike da je odozgo masno
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mastan je on svud pomalo al na sarafu bas kapa hvala na pomoci bit cemo pazljivi kod raskapanja!!
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
ma moj je prespor moram pun klinac vrtit najgore mi je kad naterivam prikolicu na čemu se ubrzava na pumpi ili???
 

Najnoviji postovi

Na vrh