• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne kužim jel se teško vrti ili se lagano vrti ali trebaš puno krugova bila je serija 560 mislim 84 godine kaj je imala deblji celinder pa je trebalo više okretati volan možda imaš taj ??
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
kad je hladan imam osjećaj da zastaje i zuji u volanu kad se ugrije ne toliko piksne i aksioni su novi ulje je atf, traktor je 85 godina
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ljudski je griješiti. Nekad nas zezne najmanja sitnica stoga nije sramota .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
kaj je to draft senzor?

Na IMT-u određuje kod hidraulike krajnji gornji i donji položaj i određenu visinu a kod volana srednju(osnovnu) točku pa IMT-jac je to :icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Sad kad ga ima buš barem videl gde pušča
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
El sem pogodil :D:
Znam, znam, desilo se i meni :)
Pa je tokom generalke sređen hidro cilindar i malo spojevi, sad je suho ko barut!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
El sem pogodil :D:
Znam, znam, desilo se i meni :)
Pa je tokom generalke sređen hidro cilindar i malo spojevi, sad je suho ko barut!
eto vidiš , ako povežemo ovu temu s onom o kipanju i kiperu vidimo da svak od nas ima neke slabosti
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ajmo veliki znalci, koliko vrijedi 560, 567 stara linija, tamo 82-85 god pod uvjetom da je motor ok i da nije limarija razbijena
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bolje uzmi novu liniju osjetno udobniji hidro volan (a i ta nova je jako stara) .
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Gle imam novu doma :) Ma to onak pitam, jedan poznanik bi si uzeo takvo nešto umjesto 542
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

elmar560

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
10
Zanima me debljina žica na el. instalacijama u 560,
nakon 30 g. vrijeme i da se to promjeni
 

Najnoviji postovi

Na vrh