• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir Zetor pali daleko bržije imam snimku paljenja odmah iza IMT-jca ako nagovorim Muhača da stavi pa budeš uspoređival .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Samo 10 sekundi ranje, probaj bez čoka :(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
hihihihi, dok sam nekaj drugo tražil našel sam lanjski Željcov snimak zimskog paljenja.
Kupim piti ko pogodi kolko je RS napravil hihihi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač mogu ja u natjecanje za piče samo reci jel snimka sa snjegom ili zaleđeno staklo ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Šta se tuku za Muhinu rundu....
Aha, si videl, kak da ju buju popili :(giggle):

Dali možda 125rs?
Tvoja je, najbliži si :drink:

Željac, više neču ni slova čuti da IMT nevalja jer ovaj snimak dokazuje sve.
Više sati sam ja provel u slušanju tebe i nedostataka na njemu. Boš pumpe više komada, diza mal milion (ufff to ti još moram posložiti, budem) čepova nekoliko, hladnjaka, hidraulika, kočnica .........:icon_mrgreen:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=wKFqOclFdRc&feature=youtu.be[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,043
A kaj si se sramil dići malo kaberu da se i RUS vidi u kadru?

Muha, pa ovak je moj (doduše ne IMT) vužgal na -11 bez grijača :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Muha tak i zvući koda je je nedavno dobil novo ulje a nije se oznojil još kak treba.

Ja ne pijem alkohol,al za pepsi sam uvijek.:icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Boji se da mu ljepotana rusa ko ne ukrade :(giggle): Bitno da je on pod krovom, a ostali ...:icon_axe:

Oficiko, imaš zarađen Pepsi, ja bum svoje zarađene mjenjal za čevape :icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh