• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Boš pumpu ostavljam tebi (sve 4) kad navratiš da imaš posla (zezam se ):(giggle):
 

elmar560

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
10
Gdje ima za kupiti za imt 560, 85g. zadnje staklo i gumu za njega
okvir je 93x25cm i 6 cm debljine
nalazi se ispod šajbe, a iznad vuče
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Probaj pitat u Autostakla kristal u Bjelovaru, a sjecam se sa je bilo i na njuskalu, ja sam za Mf-a narucivao 0989729289 to ti je neka firma iz V. Kopanice rade stakla po narudzbi i dobra su kaljena stakla pa probaj pitat
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ponovo me 560 iznenadil , počel je trokirti pa sam ga počastil novim filterom ali nakon nekog vremena opet problem . Traktor crkne ja ga odzračim ide dalje i tak nekoliko puta . Sve ga je bilo teže odzračiti (dobiti gorivo na dize) pa sam posumljal na pvp. Kak imam rezervnih jednu sam odnesel Muhaču na čiššenje i stavil nju i druge dize (ima i njih 11 rezervnih) i traktor radi . Na traktoru je karnister iz kojeg vuče gorivo jer ako negdje pušta teško riješit kad je rezervar iznad . Tad mi palo na pamet provjerit plovak glavni krivac jer na njemu je vukel zrak , kako usisna cijev nije iz jednog komada nego gornji dio hartlotan a donji zapertlan na zapertlanom dijelu vukel zrak . Čavel bi mi trebalo u glavu kaj to prvo nisem provjeril a onome ko je to patentiral dva . (cijev izgleda kao da je iz komada) Tako kolege kad vas zeza gorivo ili kad je prilika provjerite plovak ili uzimajte gorivo iz dna rezervara .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Šteta kaj te nisam uspel nagovoriti da treču isprobaš da se malo bolje zamastiš :(giggle):

A sirena koja je stradala putem, kaj bu s njom?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač dobiti ćeš 11 diza na pregled pvp je složena kaže majstor bošista i sutra će biti namontirana . Sirena radi ali malo pušta zrak (radi se na novoj) znaš da kod 560 samo dvije stvari obožavam sirenu i volan :icon_thumright:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Nije to moje dvorište. Tako je, vatrogasni FAP 1314, još uvijek u službi DVD-a Gradište
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na 560 popravljena sirena (pukel pipac za zrak ) donator stari zetorov kočioni celinder tj odzračnik istog na kraj navoja zavarena pločica i prišarafljen za sirenu (matica iznutra) na dio gdje ide zaštitna gumica zrijevo zraka i radi ko nova (Muhaču na znanje:icon_fU:) .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Šteta kaj se i far neda variti, možda bi i njega popravil jer je i on u tjeku remonta stradal :(giggle):

Za zadnje staklo ti bum sutra ispital.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,194
Jel moze koja slika od te zracne sirene i kak to radi, spojena je na bocu sa zrakom, jel?
I ja bi si nekaj takvoga montiral, da i ja volim nekaj na Imt-u.. :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sirena je slična kak na spreju kaj imaju na utakmicama malo veča , ventil je frena od busa a spojena je od crijeva kaj ide na manometar onog prvog kaj ima stalni tlak od njega na frenin ventil od ventila na sirenu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas na 560 ubačena pipa za gorivo na dno rezervara . Najprije skinjen rezervar a oda problem kako je navoj na rezervaru M10 a za pipu treba M14x1.5 mislil sam zavarti maticu ali sam na preporuku Muhača išel na veči navoj . Narezno svrdlo te dimenzije nemam pa je Muhač donesel svoje i narezal navoj (ako pukne bolje da ga on trgne:x:) , U pipu sam ugradil lajtung 8 mm i napravil par rupa na njemu tak ako bude smeča sa ne zaštopa pipu . Rezervar vračen spojena crijeva malo druknuto po ac pumpi (nije mi vrag dal mira pa sem ga palil bez rezervara ) ali dosta više goriva ac pumpa kad ju zalijeva gorivo , nakon 7-mog druka več preljeva gorivo u rezervar . Sutra će dobiti grubi čistač sa prozirnom čašicom od Zetora i bravu paljenja jer ova od prvog dana pali samo u lijevo . Evo toliko da vidite da ne mrzim IMT-jca:(giggle):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Čim više Zetorovih dijelova na njemu,tim ga manje mrziš... :)
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja imam prozirnu oriđiđi imtovu i mislim da je bolja jer je veća nego zetorova.

Poslano sa mog SQ-45E01B koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj očeš reči Željko?Da ti je 560 sad super i da ga za 3000€nebi dal?:(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh