• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir loš sam trgovac meni ti prodaja nejde niti na kilu pa prijateljima kaj mi netreba poklanjam a i to ponekad ne uspijem :(giggle):
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Susedu jučer posudio roto d. 3 metra za njegov 560 i dela u drugoj sporoj ok.
Napred nema tegova pa je malo nezgodna za nosit. Prešao cca 3 rali.
Jel tko radio slično?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Probal sam sa 2.5 m treča spora motor je imal snage ali kad sam stiskal kuplung uvjek malo sjele pa sem pod hidraulik podmetal kloce kaj su držale zadanu visinu . Po ravnom bilo ok u brijeg sam išel u natrag sa sporim rikvercom . Motor je dosta dobar ne troši ulje ne dimi pvp i dize pregled svake godine (i ove pred mjesec dana)
 
Posljednje uređivanje:

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Ovako imam problem sa 560,svaki put kad ga palim poslje rada znaci kad neradi par sati ili vise moram ga odzracit ili poslepat i onda pali jednostavno izgubi gorivo negdi i nece palit,kad ga upalim i ugasim nakon sat dva jos pali cim duze stoji moram ga odzracit il poslepat,i cuje se kako gorivo curi nazad polako u rezervar pa me sad zanima jel ima u pumpi neki nepovratni ventil il nesto,novi su filteri i od goriva nigdu necuri na spojevima ni kapil,neznam sta da radim vise .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
A tu ti je naš Željac expert oko toga.

Ja sumnjam na ventil koji je na ulazu goriva u pumpu, a mogla bi AC pumpa stvarati problem. Pošto veliš da čuješ gorivo da se vrača ja bi prije sumnjal na Boš pumpu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel roto pumpa ?? Stavi pipu na dno rezervara i preporodil se budeš jedino treba izbušiti postoječi navoj sa 12 mm borerom i narezati 14x1,5 da možeš ušarafit pipu (narezal meni je Muhač) . Od tad neme problema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
(narezal meni je Muhač) . Od tad neme problema.
Problema nema ali to je samo zato kaj sam se ja naslonil na njega :(giggle):

Šalim se, stvarno inžinjeru koji je smislil da gorivo uzima odozgo preko plovka treba medalju dati.
Ovo kak je željko rešil (koristeči postoječu rupu) je kvalitetnije riješenje.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Može biti da se u rezervoaru stvara vakuum ili pušta membrana na ac pumpi, stanje filtera ili pušta dolazno crijevo.

Poslano sa mog LG-P710 koristeći Tapatalk
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
probam to rjesit za dan dva cim ga spustim dole sa brda jer traktor je u sumi stalno,pa javim sta je bilo,i drugu boš pumpu sam stavio ista stvar,nova ac pumpa stavita sva crjeva pregledana nova dva filtera za gorivo stavita i sve i isto stalno,pa cu sad probat ovo sto ste vi rekli,hvala decki ;)
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Probaj na kraju rada odvrnuti čep. Kad tako stoji npr za drugi dan, dal upali odmah pa se ugasi ili niti ne upali bez odzračivanja?

Poslano sa mog LG-P710 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mataz ja sem sve mijenjal sva crijeva, filtere, ac,pvp, dize i opet isto evo kak je pipa dole izbaliral oko 15 zelenih bala iste omotal i 30-tak i više suhih vjeruj preporod . Osim toga IMT-a baš ne falim ako ne zasluži :icon_thumright: Zaboravil sam reči da sem i bez čepa vozil i opet isto.
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Drugi dan kad ga palim upali i ugasi se za 10-20 sekundi,onda ga odzracim tek i onda radim snjim normalno sve cjeli dan i kad ga ugasim nakon par sati opet sve isto uaplim ugasi se pa opet odzracim i radi i tak stalno u krug.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mataz jesi li pronašel gdje se štopa gorivo meni se ponovo zaštopalo na situ u ac pumpi Slovenska sa šarafom tj pojavila se aluminijska špena i došla pod ventilić .
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Ej ljudovi da li bi se na 560-tki mogla izbaciti rotaciona pumpa a postaviti linijska radi manje potrosnje...

Inace nemam pojma o mehanizaciji pa ce pitanje expertima mozda biti i glupo.

Ako bi se umanjila potrosnja, na kojim ostalim stvarima bi se igubilo...ponavljam ako je uopste izvodivo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Skineš prednji dio (prednji trap) traktora da skineš dekl ispred razvoda jer moraš mijenjati pogonski zupčanik od pvp drukčiji prihvat pvp-a .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako imaš linijsku pumpu i pogonski zupčanik onda još puno šarafanja moraju dole i stranice i rezervar jer moraš preštelati dize na veči tlak posel za onog tko voli šarafit :(emo):
 

Najnoviji postovi

Na vrh