• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Vecina 560 pri kocenju motorom stvara dimnu zavjesu.Znaci da je kod tebe motor odlican.
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Sused u akciji pred koji dan.
 

Prilozi

  • IMG-20150710-WA0002.jpg
    IMG-20150710-WA0002.jpg
    55.7 KB · Pregleda: 161
  • IMG-20150710-WA0004.jpg
    IMG-20150710-WA0004.jpg
    74 KB · Pregleda: 168

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Klikni na sliku, tri metra, mi bećari ak to tjeramo ne pitamo za potrošnju:(mm):
Sused to tera sa pol gasa a ne znam o potrošnji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Čest slučaj kod njih,sa lošom podešenosti kuta ubrizgavanja na pumpi v.p.
Možeš pojasniti na koji način pravilno podesiti kut ubrizgavanja?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
MUHA moraces malo sacekati na odgovor.Oficir mora da malo pretraziti internet.:(giggle)::icon_fU:
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Mataz jesi li pronašel gdje se štopa gorivo meni se ponovo zaštopalo na situ u ac pumpi Slovenska sa šarafom tj pojavila se aluminijska špena i došla pod ventilić .
Malo kasnim sa odgovorm nisam stigo na forum,rjesio sve,inace traktor je bio kod majstora nije nista rjesio,dok nisam sam uzeo radit oko traktora,poskido sam sve i krenio redom,posto je nova ac pumpa nju nisam diro,al je bilo smeca jako puno u casici nekog sve do vrha puna casica,to bio ocistio i dalje zezo,krenio dalje poskido filtere i nosace filtera i cijevi sve sad di idu one gumice crne male u te rupe di idu cjevi sa pumpe i na pumpu neko je na vec posotjece te gumice stavio još jedne gumice ali ih je sam od necega stavio neke tvrde izmedu plastike i gume i stare su bile nagurane dosta,tako da predpostavljam da je tu zrak dobivo,sve izvadio stavio nove,i promjenio jedan vetilic onaj sto ima kuglicu u sebi sto mi stoji na povratu goriva,i radilo sve super i posto sam stavio bio drugu boš pumpu prije toga svega,nisam tolko obaziro paznju na ulje u motoru dok mi na mjerac nije pocelo izbijat van,bio mi propiso i semering na boš pumpi,promjenio i to,i evo sad traktor radi odlicno nikakih problema više nema ;)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možeš pojasniti na koji način pravilno podesiti kut ubrizgavanja?
Samo da Oficir nakon podešavanja ne zaboravi vratiti onaj šaraf sa gumicom (kao moj boshmajstor) pa da netko glumi ginekologa kao ja dog ga zašarafi na pumpi koja je več na traktoru :(giggle):
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Kad prikacim neki prikljucak na hidrauliku traktora udjem u traktor povucem kuglu za podizanje ...hidraulika ne prestaje podizati prikljucak, počinje pumpa da štekti...moram traktor ugasiti da smirim stanje, nakon toga prikljucak (nakon 5-6 sekundi) naglo pada na zemlju, i opet palim traktor i opet se to desi, a nekad se desi samo jednom i onda je o.k....

koliko je to opasno i koliko u parama da se napravi ???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Mnogo opasno za poklopac hidraulika.
Ovisi kaj se desilo, za sad možda ništ strašno pa nebu ni troška.

Kad je kuglica dolje jel i onda diže bez granice?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Spusti kockice skroz dolje i nece se to dogadati, barem mislim

Vjerojatno blokirala mala polugica balansne opruge ako nemas gumu iza
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Konačno moj 560 dobil kardansku osovinu od 540 , glavčina sa semeringom ostala stara skinjena 6 mm i ubačena piksa 72/80 . Ploča iza kaj ju drži potokarena od neke stare ploče isprobano radi. Potrošeno tokar 130 kn kardanska (rabljena) 200 kn malo mojih živaca i pokoje pitanje Muhaču .Usput servis pumpe hidraulike Muhač ( a tko drugi) :icon_idea:
 

Najnoviji postovi

Na vrh