• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Odustajem, umešali su se dijelovi od Ursusa :icon_rofl:.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Šala nezanima me. Dovoljno problema imam i sa ovim svojim.

Poslano sa mog LG-E610 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako nađem povoljno velikog usranog onda IMT ide na otpad ali ne forumašima ili prijateljima . Neću nikog unesrečit makar i 70 lipa bolje nego da me netko mrzi . Kupljen novi kiler i kad promjenim sam će traktor odlučiti o svojoj sudbini .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Marko najprije stavljam kiler ako će dobro raditi ostaje a ako ne njegove gume će dobiti Usr i ostavljam ono kaj sem nadogradil a on ide na otpad i kupujem još jednog Ursusa ili Zetora .
 
E

el pibe

Guest
Željko ak IMT nebu dobar imam ti prijedlog rašerafi ga na pol i nek ti služi kak žardinjera.Nutra posadi agavu taj vrag jako raste i pred zimu je moreš odgurati na toplo v garažu da ne zmrzne:icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Taj mora na otpad ispravan ili ne, rekli su na mlekari suseljani da bu svako pripomogel s soma kuna samo da im ne kvari prosjek.

Ma kaj god oni pričali ja sam ga slušal i pratil neki dan u siliranju. Takav zvuk bez dima ima malo koji u okolici.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Em ti sreču novi kiler nije pasal malo nosači (to bi i prošlo ) ali cijev gornja tanja 5 mm to nije prošlo kiler vračen i sad tražim drugi . traktor vozim bez gornjeg poklopca motora pa sad vidim da pušta na saćama gore ispod čepa i ventilator to rasprši da se ne vidi ako je poklopac na traktoru . Muhač ima malo istine da ga se riješim radi sramote ali dobivam samo pola njegove vrijednosti ali nikad više nesmijem kupiti IMT-a .
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,741
A kolko bi htel za njega?Sused kupuje nekaj takvo, par smo ih pogledali al malo koji ispravan.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne budem ga prodal ako hoću donaciju more samo u otpad tak vele suseljani .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,615
Željac jel si ti na buniki,dok ti stari čuje da mu prodaješ IMTa mislim da te onaj tvoj garo bu primil na stan:icon_fU: .Nego što je sa plugom
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Plug se traži po Austriji od kad došel Usr stari nemre ni zmislit IMT i on daje penziju ako ode na otpad .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,615
Muhać ako prodaš-prodamo poštopoto Želkovog IMTa njegov otac daje novčeke za feštu na SVETOM VIDUhttp://poljoprivredni-forum.com/images/smilies/icon_kidra.gif
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
To kaj je cijev tanja se lako riješi, nisi ga zbog toga moral vraćat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
A ne, ne. Taj IMT-eac kad pe na kile na kile ide na moj dvor i nijedan drugi. Inače bum jako srdit. Pak onaj ventil za hidrauliku mu nosi pola vrednosti, hihihihi,

@ mane, jel ima smisla po novome kileru lotati, podmatati cijev ili kemijati nekaj s pripasivanjem crijeva kojeg kod sljedečeg pucanja imaš opet problem za nači?
Radije rabljeni ali da je orginal, dulje bu dobar stzari trajal nego ovaj novi zamjenski.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znam da novo ne bi trebalo pripasivat i predelavat, ovdje nema lotanja samo se omota neki komad gume (od bicikla npr.) malo namažeš silikonom, nabiješ crijevo i dobro zategneš i nema kud curit. Imal sam takav slučaj na autu i držalo je godinama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh