• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ma sve ja to kužim, dovoljna je i diht masa, netreba ni gume, ali Željac njega sprema da ga meni dopelja pa bi ga htel pic, pic složiti :(giggle):

Ima garant u Sekri hladnjak koji paše, a rabljenog sam mu več našel ... u ovoga kaj je sad gore je več odavno strela pukla, ustvari ja sam ga i probušil kad sam mu ga prije par let odštopal od silnih naslaga koje je imal u sebi. Mislim da i slika negde ima.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,615
A nemože to tak ak ide na kile valjda imam prednost pri kupovini kao susjed prek šume može i bez kilerahttp://www.poljoprivredni-forum.com/images/smilies/stari/icon_pidu.gifa biče ihttp://www.poljoprivredni-forum.com/images/smilies/icon_kidra.gif
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
E da mi takav na kile da se malo zabavljam nema niš na oglasima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali pa i nebi bilo puno zabave ima nove gume , odličan motor , registriran do 5 mj,nedostaci pušta kiler , lošija boja . pokazivač goriva trese na više od 1500 o/min.Motor ima oko 1900 rh a motor koji je mijenjan imal oko 3200 rh . Ako ne riješim kiler ide na kile i to na otpad tak je želja suseljana koji bi subvencionirali .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Idi na temu uređenje traktora i oživljavanje starih strojeva strana 36 pa ga gledaj .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
A kolko bi htel za njega?Sused kupuje nekaj takvo, par smo ih pogledali al malo koji ispravan.....

Ne budi naivan... Od kad sam ja na ovom forumu Željkec cendra o tom 560 ali ga ne bi dal ni za pet kil zlata...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
IMT-ac se izvukel dobil je neupotrebljavani kiler od 558 (Sila-Rapid) , preuređeni nosači i metalna cijev (kupljena od 533) . Još trebam preraditi difuzor bez njega izbaliral 8 bala temperaturu ne diže . Nakon ugradnje kilera bez čepa radil oko pol sata u mjestu da izbaci višak vode za sada ok .Gajtan isto su mi rekli i za rusa pa je prodan i trojica smo sretni ja moj kupac i njegov kupac .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Taman bi mi lego jedna 60 nova tipa.
Mogo bi u skorije vrijeme i kupit samo kad nađem razumnu cijenu.
 

marinko96

Član
Tu od
29 Kol 2015
Poruka
70
Zanima me dali se na 560 staru liniju bez hidro volana može ugraditi hidro volan i kolka bi otprilike bila cjena
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Gajtan, misliš 3.000 kn za majstora platit, ili samo dijelove i svojim rukama napravit?
 

elmar560

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
10
Pomiješalo mi se ulje i nafta i kupim novu ac pumpu beogradsku i opet se pomiješalo ulje i nafta.
Javim se trgovcu koji mi je prodao pumpu i on mi kaže da je možda otišao grijač pa da se miješa ulje i nafta, prvi put čujem za to.
Zanima me da li je neispravna nova pumpa, ili zbilja ima mogućnost da se pomiješa ulje i nafta na nekom drugom mjestu osim preko ac pumpe
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zanima me dali se na 560 staru liniju bez hidro volana može ugraditi hidro volan i kolka bi otprilike bila cjena
Sa novim djelovima se neisplati ovlašteni servis sa ugradnjom i garancijom traži 7500kn . Ako radiš za sebe uzeti novu pumpu sa pogonom novu Orstu i crijeva razervar polovni cilinder polovni prepakirati i to je oko 5 000 kn .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ misliš od INDOS-a letvu a pumpu od auta na remen to bi prošlo za manje od 2 000 kn.
 

Najnoviji postovi

Na vrh