• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ajd staklo, ono tu mora biti. Ali ona donja cijev, jebo ju onaj ko ju nije na šarafe izmislil. Ionak ništ ne drži na toj nedovršenoj kabini.
Taman smeta kad treba poklopac hidraulika vaditi. U kabini tjesno, a od tih rupa nijedna nije iskoristiva za delati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Na ovu, ja bi nju odrezal i stegnul šarafima da se može normalno u zadnji kraj u slučaju potrebe.


post images
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nadam se da neću skoro morati skidati poklopac hidraulika :icon_pidu:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nije ga problem skidati več vratiti kad mora iči u koso radi onih šarafa za štelanje koje sam htel odrezati ali me Muhač odgovoril . Još ga moram dvaput kopčati radi spomenute cijevi . Isto smeta cijev koja drži kabinu kad se skida truba ma kod IMT-a uvijek neki vrag smeta :icon_lol:.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nisam ja, nesmijem ni reći kako se dogodilo, došlo mi da se :icon_hang:

Ovo je novo staklo, i sviđa mi se ta kabina što se ovako sa 4 vijka ugrađuje staklo, lakše ga je zamjeniti.

Šanana, jel tvoj 565 ima duplu pumpu hidraulika??

Moj ju nema, to mi je jedino žao, za sada nije toliko ni potrebno, al volio bi imati.

Nema moj 565 nikakve dodatne hidraulike, isto kak i sam veliš žao mi je kaj to nema
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dodatna pumpa opet ne radi ako je stisnut kuplung do kraja i jako je malog kapaciteta i ne voli špenu koje se nađe radi loše filtracije ulja . Ako se upare obje pumpe onda brzo zapjene ulje (rad sa omotačem i sl )
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u onoj temi gdje si reko da ne treba izmišljati toplu vodu htio sam dodati da svaki bedak ima svoje veselje , u ovoj temi si ti potvrdio pripadnost toj istoj grupi

on topic ,
zašto poslje grijanja okrečeš ključ u desno a ne dalje u ljevo?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Traktor je vrlo kratko kod njega i mislim da je sasvim u redu da ga isproba da vidi što može...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
u onoj temi gdje si reko da ne treba izmišljati toplu vodu htio sam dodati da svaki bedak ima svoje veselje , u ovoj temi si ti potvrdio pripadnost toj istoj grupi

on topic ,
zašto poslje grijanja okrečeš ključ u desno a ne dalje u ljevo?


Obrazloži mi boldano!! i dalje tvrdim i u ovoj temi, da je to izmišljanje tople vode i ništa više, ako traktor neće ovako upaliti, onda jeb** takav traktor, jer je neispravan, i treba pronaći uzrok kvara, a ne izmišljati toplu vodu!!!!

Zašto okrečem ključ, jer sam tako navikao, na 533 u lijevo ugrijem u desno palim, jer mi brava neće paliti u lijevo, ovaj pali u obje strane, al ruka je tako naviknula da pali u desno, da, po zimi sam trebao samo nastaviti okretati ključ u lijevo, da bi bilo pravilno paljenje traktora po hladnom vremenu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj drugo ako ga ideš paliti samo da bi ..valjda ..dokazao nešto ...samo to

Zato oni griju ..oni ovo , ja ono ..pusti napisane razloge .to u narodu kažu svaki bedak ima svoje veselje ..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Boli mene što narod kaže, mene je zanimalo kako traktor pali u zimi pod snijegom i ja sam ga išao upaliti, koga nezanima, neka nepali svoj traktor, al vjerujem da je to napravilo 80% ljudi na forumu, i tu nevidim ništa loše. Da me zanima i kako kombajn pali, upalio bi i njega :icon_jook:

Da je potrebno grijati, i da to toliko produžuje vijek trajanja, bilo bi neizostavno na svakom traktoru renimiranih marki, mislim da bi JD prvi to ugradio, al što će mu, kada njihov traktor bez izmišljanja tople vode napravi preko 20 - 25 000 radnih sati u 10 do 15 godina, i to u pravom poslu, a ne ko večina vlasnika IMT-a, što su duplo stariji traktori, a večini je služio da idu u pekaru po kruha, i da dovezu prikolicu drva, i eventualno obrade svoj vrt i vrt od susjeda, i onda se ugrađuju grijači tople vode, treba srediti traktor, ako se misli koristiti za posao.

a kako kod onih sa zračnim hlađenjem?? njih je onda nemoguće upaliti, ili se uzima brener i griju se cilindri, stvarno neznam, nema smisla raspravljati o tome!!!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma zezno si ih sad upali 60 ko mina pa ih sad kopa kako to....
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
I mene je zanimalo jel može upaliti bez grijača na zimi i probao sam i upalio je ali nemam video dokaz :)


Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja se iapričavam, ovo nije cirkus nego rasprava o imt 560. Čovijek nije znao da li dotični traktor pali bez grijača i sada zna ko što znaju oni što ga imaju. To je takav traktor i ako je sve ok pali ko zmaj!

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh