• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nekak mi Rosi ne leži kupljeni blok ventil je dvaput reklamiran i nakraju povrat novaca e sad dal je usamljen slučaj ili .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kupio prijatelj za zetora ali servo cilindar koji se nadogradi. Sve ok ali nema baš snage mjestu i rupe što se uporište hvata na blok nisu bile baš precizno bušene i trebalo ih je popraviti. Radi i veliko je olakšanje za ruke ali moglo bi to i bolje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da je ipak bolje da nije servo ako se može na hidraulični da se riješiti uz sreču i znanje za malo novaca . Kolega je kupil kompletni sistem od kombaja (Orsta,pumpa ,celinder,rezervar i sva crijeva) za 1 000 kn i čak sve ispravno .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
To je lutrija, on je našao servo i stavio to jer je jednostavno za ugradnju zadovoljan je sve u svemu.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Stigla danas nova pila, čekam da stane kiša, da ga probam u oranju :tractor:



 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Šteta za onog Torpeda, mislim da je bolji traktor od ovoga. 560 mi se oduvijek sviđao i mislio sam da je "vrhunski" traktor dok ga nisam probao par puta u radu i tad me je jako razočarao. Nadam se da će tebi odgovarat za tvoje potrebe.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Bolji je torpedo, okretniji, nekako finiji traktor, možda i malo udobniji, žao mi je što je tako ispalo.

Ovaj nije loš, nadam se da će zadovoljiti moje potrebe, djelova za njega ima, nisu skupi i samo gas.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slabo pratim forum...u par dana svašta se izdogađalo....kolega Ivan nek bu sretno sa 560-kom!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kak je netko rekel da IMT po noči razmišlja kak će po danu zezat vlasnika . Danas moj IMT-jac počel pišati naftu (srečom žena vidla) smrzla se voda u čašici i izbila gumicu na vrhu i curela nafta. Tak sam moral šarafiti na Novu godinu .:icon_scratch:
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Žac, sretna Nova g.
kondenzira se voda u rezervaru ako je stalno poluprazan ili oni u INI po noći razmišljaju kak da te ......
a imte je kriv i ak se nekom ne digne, kak je neko ovdje rekel .....:icon_wink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma nije kriv IMT krivo si shvatil rezervar je pun tj fali nekih 5 litara kaj je iscurelo , nego mene baš oče banalni problemi na IMT-u .Sretna i tebi Nova i svima !
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,615
Ma nije kriv IMT krivo si shvatil rezervar je pun tj fali nekih 5 litara kaj je iscurelo , nego mene baš oče banalni problemi na IMT-u .Sretna i tebi Nova i svima !

Željac da nisi fućkal u crkvi ne bi ti se to dogodilo:icon_thumright: :icon_axe:
Sretna nova godina ,puno sreće i zdravlja tebi i familiji i svim forumašima:icon_kidra::(hi):
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Iiiiiii ? Gonjaš li ti njega pajdo????


Ide ko raketa, zadovoljan sam.

nabavio gumu između haube i kabine, sada treba malo podići prednji kraj kabine, da se može ugraditi, samo da ode snijeg i montiram, da hladan zrak neulazi unutra, baš puše po rukama.




zadnje staklo, ono malo od kabine, nakon 5 dana što je kod mene se uspilo razbiti, pa je kupljeno novo, sa gumom i šarafima, ugrađeno. Puno znači što je traktor odozada zatvoren.

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak si razbio zadnje staklo malo??

Ja imam tu plexi, sav je streskan, a stako sam kupio u Staroj Gradišci na pijaci i čeka na ugradnju več 3 mjeseca :D
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nisam ja, nesmijem ni reći kako se dogodilo, došlo mi da se :icon_hang:

Ovo je novo staklo, i sviđa mi se ta kabina što se ovako sa 4 vijka ugrađuje staklo, lakše ga je zamjeniti.

Šanana, jel tvoj 565 ima duplu pumpu hidraulika??

Moj ju nema, to mi je jedino žao, za sada nije toliko ni potrebno, al volio bi imati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh