• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ovdje mnogi vuku na stranu IMT-a ili Zetora a da nisu ni probali ni jedan ni drugi. Ja sam imao i IMT i Zetor (zetor još uvijek imam). Kad jednom probaš Zetor više i ne razmišljaš o kupovini IMT. jer je kvalitet , udobnost i što je bitno pouzdanost daleko na Zetorovoj strani. Mnogi su prodali IMT-a i kupili Zetore i nitko se nije pokajo. IMT 560 čisti promašaj od traktora. Težak, trom, nekretan kočnice nikakave. i meni je jednom malilo falilo da kupim IMT 560 ali na svu sreću nisam iako je bio jako povoljan.

slazem se u potpunosti!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ako ljudi žele snagu i izdržljivost onda uzmu IMT,a ako žele udobnost i malo manju snagu uzmu ZETOR:mrgreen:
 
M

Miško 007

Guest
Ako ljudi žele snagu i izdržljivost onda uzmu IMT,a ako žele udobnost i malo manju snagu uzmu ZETOR:mrgreen:

Tako je majstore..... 8)
IMT :heart:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Ako ljudi žele snagu i izdržljivost onda uzmu IMT,a ako žele udobnost i malo manju snagu uzmu ZETOR:mrgreen:

A potrošnja?
Koliko sam skužio Imt, a posebno 560 ima preveliku potrošnju o odnosu na druge traktore podjednake snage.
 
M

Miško 007

Guest
A potrošnja?
Koliko sam skužio Imt, a posebno 560 ima preveliku potrošnju o odnosu na druge traktore podjednake snage.

Ja se u to ne bi mjesao meni to nije velika potrošnja ali ako kome treba manja neka uzme kakav s dva cilindra ... :mrgreen:
 
S

store504

Guest
Imam štore 504 ali planiram uskoro da uzmem IMT 558 jer je to zvijer.Vozio sam i zetore i ursuse i nikako mi ne odgovaraju,mislim da je 558 najbolja IMT-ova masina.A znamo da je njegov naslednik IMT 560 tako da ni on nije toliko los kao sto neki pisu o njemu.
 
M

Miško 007

Guest
Imam štore 504 ali planiram uskoro da uzmem IMT 558 jer je to zvijer.Vozio sam i zetore i ursuse i nikako mi ne odgovaraju,mislim da je 558 najbolja IMT-ova masina.A znamo da je njegov naslednik IMT 560 tako da ni on nije toliko los kao sto neki pisu o njemu.

Ima ga moj znanac jedan zapravo ima dva vuče rotobranu 2 metra ko od sale... :weedman:
Mrcina je sto radi iz njega ...
Ne žali se ništa na njega jako je zadovoljan ...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Imam štore 504 ali planiram uskoro da uzmem IMT 558 jer je to zvijer.Vozio sam i zetore i ursuse i nikako mi ne odgovaraju,mislim da je 558 najbolja IMT-ova masina.A znamo da je njegov naslednik IMT 560 tako da ni on nije toliko los kao sto neki pisu o njemu.

IMT-558 je sigurno dobar stroj.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ako imate vremena za svračat kod majstora onda kupite zetor , ako nemate vremena onda uzmete imt . I molim nemojte uspoređivati udobnost traktora razlike u starosti 15 godina .
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ako imate vremena za svračat kod majstora onda kupite zetor , ako nemate vremena onda uzmete imt . I molim nemojte uspoređivati udobnost traktora razlike u starosti 15 godina .

pa moze se usporediti i zetor godista kao i imt nije problem mislim da je na zetorovoj strani mjenjac izdrzljivost,siroka kabinai potrosnja...

i jos jedna stvar zetor je puno jaci na kardanu...ima dosta prednosti ali zato je i cijena takva!
 
V

vedo

Guest
Imam štore 504 ali planiram uskoro da uzmem IMT 558 jer je to zvijer.Vozio sam i zetore i ursuse i nikako mi ne odgovaraju,mislim da je 558 najbolja IMT-ova masina.A znamo da je njegov naslednik IMT 560 tako da ni on nije toliko los kao sto neki pisu o njemu.

Drug,uzmi slobodno 558,nećeš se nimalo pokajati,predobar je to traktor.A što se tiče 560,narod džaba pljuje po dobrom traktoru,jedini problem su mu kočnice,ali to je potrošan materijal,bitno je da je sa mašinom sve uredu!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Drug,uzmi slobodno 558,nećeš se nimalo pokajati,predobar je to traktor.A što se tiče 560,narod džaba pljuje po dobrom traktoru,jedini problem su mu kočnice,ali to je potrošan materijal,bitno je da je sa mašinom sve uredu!

imo sam imt 565 1.5 god. je bio kod mene prodo sam ga prije 10 dana bio sam pre zadovoljan naravno da ima puno puno boljih traktora ali za cjenu koju platiš za njega svaki euro je opravdan.
 
M

Miško 007

Guest
pa moze se usporediti i zetor godista kao i imt nije problem mislim da je na zetorovoj strani mjenjac izdrzljivost,siroka kabinai potrosnja...

i jos jedna stvar zetor je puno jaci na kardanu...ima dosta prednosti ali zato je i cijena takva!

A ti ne bi složio bas stariji zetori imaju problema s hidrulikom kočnicama i bog zna čime ne puknu glave neke...
Dok ja nisam vidio na IMT da hidrulika skakuće...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hidraulika kod imta mi je fantazija u milimetar ju možeš naštelat.
 
V

vedo

Guest
imo sam imt 565 1.5 god. je bio kod mene prodo sam ga prije 10 dana bio sam pre zadovoljan naravno da ima puno puno boljih traktora ali za cjenu koju platiš za njega svaki euro je opravdan.

Baš tako,jer u tom cjenovnom rangu možeš uzeti samo IMT-a i ruske traktore :mrgreen: A Zetori drže cijenu jbt. pa bilo kojeg Zetora duplaka ne možeš naći ispod 9000 €,ili npr. Zetor 7211 košta 7500-8000 €!!
 
M

Miško 007

Guest
Baš tako,jer u tom cjenovnom rangu možeš uzeti samo IMT-a i ruske traktore :mrgreen: A Zetori drže cijenu jbt. pa bilo kojeg Zetora duplaka ne možeš naći ispod 9000 €,ili npr. Zetor 7211 košta 7500-8000 €!!

Za tog jednog zetora dva IMT 560 a nadelati će ga sigurno...:scratch
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
pa moze se usporediti i zetor godista kao i imt nije problem mislim da je na zetorovoj strani mjenjac izdrzljivost,siroka kabinai potrosnja...

i jos jedna stvar zetor je puno jaci na kardanu...ima dosta prednosti ali zato je i cijena takva!

Da ali je puno sporiji i opet zakuha :butthead:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Baš tako,jer u tom cjenovnom rangu možeš uzeti samo IMT-a i ruske traktore :mrgreen: A Zetori drže cijenu jbt. pa bilo kojeg Zetora duplaka ne možeš naći ispod 9000 €,ili npr. Zetor 7211 košta 7500-8000 €!!

A za te novce moreš kupiti masseya iste snage i godišta - AUTO a ne traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh