• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta
V

vedo

Guest
A za te novce moreš kupiti masseya iste snage i godišta - AUTO a ne traktor

Umjesto ovog zetora 7211 mogu uzeti sebi novu škodu fabiu jbte :?
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Galignani 9220, 120x120 bala! Ma ide ko lud trec spora i puni gas, samo jedino sto mu je spor protok ulja pa malo sporije dize vrata od balirke! Mislim to je u suhom, a frend mi isto ima takvu balirku i traktor on cak balira i zeleno, ali naravno stavi na prvi ili drugi stupanj ono za nabijanje bale, ali u suhom stavim na zadnji! S time da je moj 85. godiste ona stara linija sa tri brzine!
 
B

Bobo

Guest
Nema veze stara/nova linija, kad i jedan i drugi imaju 3 brzine. Razlika samo u limariji, kabini (ako ju ima) i noznim komandama... Novi imaju hidraulik volan standardno, dok se na starima nadoplacivao servo, a zadnje serijestare linije su imale hidro volan uz nadoplatu.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Moj ima hidrovolan! I sta je zanimljivo nije potrosio ni kapi ulja, stvarno majstor sto mi je radio generalnu je dobro napravio! Prije ce mene on sahranit nego ja njega! :D
 
Posljednje uređivanje:
M

Miško 007

Guest
Ma to je lav imaju motore prave...
Još ako koči pravi je ... :)
 
B

Bobo

Guest
Da se normalno i odrzavaju, kocio bi svaki i to bolje nego auto...

A ovako samo ga teraj, pa kad kocnice propadnu, kriva je i tvornica i onaj koji ga zamislio i onaj koji ga sastavio...

Poznata mi je prica i pre dobro, a vidio sam gro super odrzavanih 558, 560, 565, 577... koji koce bolje nego auto i nikad problema s kocnicama...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Moj je isto zezo sa kocnicama, onda smo ja i susjed to nesto sarafili i od onda neam nikakvih problema, jedino moram pazit da uvijek bude ulja u onoj piksici!
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Jel mi moze tko rec sta bi to bilo, kada dizem hidrauliku na 560 onak mi trese ( drhti ), a ima dovoljno ulja u sistemu?
 
M

Miško 007

Guest
Jel mi moze tko rec sta bi to bilo, kada dizem hidrauliku na 560 onak mi trese ( drhti ), a ima dovoljno ulja u sistemu?

Mogo bi ti biti zastopan filter hidrulike skini ga očisti i bar procijedi ulje ako je staro al najbolje ga zamjeniti...
Meni je tako pa sam rješio bio...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako trese il drhti dok dizžes poluge onda je problem na pumpi.Najvjerovatnije na ventilima pumpe.Ima ih četri i neki ne radi dobro.

page0056.jpg


page0048.jpg


page0058.jpg
 
Posljednje uređivanje:
M

Miško 007

Guest
Meni je tresao ja očistio filter zamjenio poluge i nis više.
Zna biti pun piljevine pa slabo vuče ulje to si prvo probaj očistiti .
Onda idi dalje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh