• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nismo mi Zetoraši ništa krivi,kad u svakoj temi netko piha Zetora v rit.
A IMT i Zetor ne mogu u istu klasu,(ne kažem da IMT nije za ništa), s njima imam iskustva više nego 90% članova na forumu,i znam što je i kako je,puno sam se na njima najahao.
Pa moj 6211 ima amortizere,servo,dvije brzine kardana,pojačanu hidrauliku i kalač brzina bez kvačila,ima ih i sa reverzorom,koji IMT to ima?
A za kabinu je smiješno bila što govoriti,em je veličina bitna,em tu ima drugih stvari.

Gle za mene su to gluposti dve brzine kardana mi ne trebaju .
Mortizeri neznam čemu.
Hidrulik u imt odličan .
Kalač brzina isto ne treba .
I ljepo kad se sve pokvari treba to i platiti popravak .
Neko pati za tim a ja volim jednostavan traktor .
I napravim posao sav.
Vi ste možda navikli na takve stvari a ja ne obraćam pažnju na to.
Nekom je to nepotrebno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
6011 se proizvodio do84' a 6211 od 85 do 94'

Imt560 nije bolji ni od 5211 a kamo li od 6211.
Jedino pod teretom na brdu na cesti je jači i brži drugo -.
Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
6211 sam vidio 93g i nije imao ni servo, a max brzina 22-23km/h, mjenjac 5 brzina
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Gle za mene su to gluposti dve brzine kardana mi ne trebaju .
Mortizeri neznam čemu.
Hidrulik u imt odličan .
Kalač brzina isto ne treba .
I ljepo kad se sve pokvari treba to i platiti popravak .
Neko pati za tim a ja volim jednostavan traktor .
I napravim posao sav.
Vi ste možda navikli na takve stvari a ja ne obraćam pažnju na to.
Nekom je to nepotrebno.

Nisi probao pa ne znaš. Lako je nekome tko potroši dva-tri rezervoara goriva godišnje,ja volim da mi je u traktoru udobno,i dovoljno radim s njim da si ga popravljam i održavam,a popravaka imam kudikamo manje nego na IMT-u.

Koje ti je godiste 6211????

1992. S tom istom opremom ima i starijih modela,samo kaj su svi skupa kod nas rijetki jer naši nisu to kupovali, ko što kaže ovaj gore- "šta će mi to?"
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
I opet nema klimu, pa po meni nema rijeci o udobnosti

Kad budem vise radio, onda cu gledati nekakav JD od 90ks, gdje sve stoji kako treba i na dugmić.....samo takav polovan je oko 20 000-30 000€, a 560 je 4000€, a zetor 7000€
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo vidio jednog 88' 5211 sa prednjim i zadnjim utezima,gornja kuka automatska,donja automatska,3izvoda hidraulike,prednji i zadnji brisač stakla,servo volan,kardan dvije brzine,pomočni sic,amortizeri napred,grijanje kabine,radio,rezervar 70l,upravljanje zadnjih produžujučih poluga izvana i svijetla na kabini gore i napred i iza,a sve tako došlo iz tvornice 88'.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
6211 koliko sam vidio da je sporiji od fergusona, a 560 je nesto brzi

I oficir, sve to sto si nabrojao, da li vrijedi da je skuplji kao polovan za oko 3000€ od imt 560???? 560 novi tip ima ventilaciju, al te ventilacije nisu nikakve, samo vuku prasinu u kabinu, nista vise.....
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Komsija mi ima 6211 i nije zadovoljan nikako..uvijek neki sitni kvarovi i po njegovom opasno trosi.
I 560 oce dobro potrost...Kolegin sa jednorednim silazerom sprasi rezervoar goriva ko od sale na citav dan rada
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
6211 koliko sam vidio da je sporiji od fergusona, a 560 je nesto brzi

I oficir, sve to sto si nabrojao, da li vrijedi da je skuplji kao polovan za oko 3000€ od imt 560???? 560 novi tip ima ventilaciju, al te ventilacije nisu nikakve, samo vuku prasinu u kabinu, nista vise.....
S obzirom na opremu i okretnost i raspored težine,užitak vožnje i rada s njim mislim da vrijedi barem 2000€ više od imt-a slićnog godišta.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nisi probao pa ne znaš. Lako je nekome tko potroši dva-tri rezervoara goriva godišnje,ja volim da mi je u traktoru udobno,i dovoljno radim s njim da si ga popravljam i održavam,a popravaka imam kudikamo manje nego na IMT-u.



1992. S tom istom opremom ima i starijih modela,samo kaj su svi skupa kod nas rijetki jer naši nisu to kupovali, ko što kaže ovaj gore- "šta će mi to?"

Nisam probo vidio sam i nemoram probat.
Dva rezervara ne trošim sigurno godišnje.
Ali da dam 7000 eura za zetora 60 konja izrabljenog nemašanse .
Radje cu uskoro kupit 560 novi tip za 4000 eura .
Nije zetor niš posebno vozio se s ovim kad je radio sa 6340 novijim 2005 .
I razočarao se tako da niš posebno a košta
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali vozim traktore od 74 -e više od 100 Zetora i 50 IMT-a ako misliš više priključaka imati zetor je daleko bolji izbor naročito kad kupuješ rabljeno .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ako cu kupiti bolji traktor od imt to sigurno neće biti neki zetor.
Jer ja ne vidim tu razlike osim što su ljudi zatupljeni da je to najbolji traktor.
Kao da nijedan drugi ne postoji.
U par sam se vozio gledao i njih i ursuse i niš od toga .
Vi ste se na to navikli meni to u dvoru ne treba .
Nema tu niš posebno osim cijene
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
b2d545a67007d88c8e46f2e72df0313c.jpg
Dodatna oprema svakog IMT-a[emoji38] [emoji38]
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Dečki kaj je Imt je ipak nekakav rođak MF-u a zetor ursusu.IMT je bar za kariku bolji od zetora,.
 

Najnoviji postovi

Na vrh