• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ja sam mu u telefonskom razgovoru pojasnil nek proba pšromjeniti ulje, a ako ono ne pomogne
1347536052.gif
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sutra će u nove radne pobjede , imal je i test sa silokombajem gas do kraja i ubačeno kukuruze da je crkel motor ma moji su kvarovi igre bez granica .:(whew):.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Željko to vam je vrlo vjerojatno do lamele drugog stupnja. Tako se i meni na 549 znalo dešavati pod balirkom i onim sipom ciklo 100 za meljavu. Nakon kaj smo ih zamijenili sve normalno radi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas kuplung normalno radio . Skinul sem anlaser i videl da su zupci na vijencu pobrušeni izgleda da je neko strano tijelo brusilo po njima na jednom šarafu koji drži anlaser ima nekaj strugotine. Moguće je to bil problem no nekak i dalje čekam roštanje kad stisnem kuplung za sad ga nema .:icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Sve kaj se samo popravi dugo ne traje, suđeno ti je da se prošetaš kroz njega.
Sve bu dobro ako nebu i kružni tok kroz njega bil.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Meni neki dan za dlaku utekao 560 novi tip 20000 kn bio hebem ga.
Naletit ce valjda opet
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ni neznaš koliko si sretan kaj ti je utekel . Muhač na pol će u proljeće baš me zanima kak izgleda lamela (najskuplja ) ??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
A gde je Željko?
Nema ga par dana pa si mislim jel još uvjek traži kvar ili ga riđan izbacil iz sjedala kad se kvar ukazal.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Radi se ima me (sitni kvar na beraču) traktor do sad ne rošta jučer dva sata radil na punom gasu sa beračem pa se olabavil španer i počel lanac lupkati samo to .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Radi se ima me (sitni kvar na beraču) traktor do sad ne rošta jučer dva sata radil na punom gasu sa beračem pa se olabavil španer i počel lanac lupkati samo to .


moj 200 sati odradio, i ore, ore, ore, ore, pa ti nevalja 560, onog rusa si prodao u rinfuzi, baš me zanima kojeg ti nebi pokidao :(giggle)::drink::icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
moj 200 sati odradio, i ore, ore, ore, ore, pa ti nevalja 560, onog rusa si prodao u rinfuzi, baš me zanima kojeg ti nebi pokidao :(giggle)::drink::icon_pidu:
Kolega ivane drago mi je da si zadovoljan sa 560,nek tako dugo služi bez kvarova.
Meni se osobno ne sviđa taj traktor i mislim da bi više trebao pružat za tu masu i snagu.
Ali tak je tada bilo i tak su ga konstruirali pametni inžinjeri,pa neka im bude,ljudi rade i više manje su zadovoljni.
Mane koje nisu smjeli imati su loše kočnice,mali ajnšlag i getriba sa tri brzine i preglednost iz kabine.
Eto moje skromno zapažanje,pa da se netko nebi slučajno našel uvrijeđen.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Promijenjeno ulje u motoru jel i to pomaže ??:(giggle):.

Ono kaj si ti stavil je posvečeno :icon_wink:

Pa Zetora, zna se :D:

A ne, onaj veliki, on je spomenik. Samo za k meši.


Nisam neki stručnjak u vožnji traktora ali mislim da 560 u pravim rukama čuda more napraviti, a znam i ljude koji ga godinama imaju i zadovoljni su.
Naravno da su im te kočnice velika mana (to se da popraviti, pa nisu se ni Zetori s disk koćnicama proslavili).
A jel uopće postoji traktor za kojeg bi mogli reči da je savršen u svemu?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nepostoji nažalost,možda gajn novi,radi garancije možda???

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,034
...A jel uopće postoji traktor za kojeg bi mogli reči da je savršen u svemu?
Postoji: (veliki) Ursus.
Savršen je i svi ga vole; i Željko, i mehaničari, i trgovci dijelova, i vlasnici...a najviše ga vole oni koji ga se riješe :(giggle): :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
moj 200 sati odradio, i ore, ore, ore, ore, pa ti nevalja 560, onog rusa si prodao u rinfuzi, baš me zanima kojeg ti nebi pokidao :(giggle)::drink::icon_pidu:
Kod mene radi 150 rh godišnje i ja o svojim kvarovima pričam i kad bude utvrđeno kaj je budeš upoznat . Rusa nisem ja potrgal osobno no zadnji vlasnik je zadovoljan sa njim .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Meni je dobar imt, jednostavan, djelova ima, nisu skupi itd

Svi drugi traktori osim rusa su dosta skuplji, djelove treba narucivat itd a ja vise volim uzeti u ruku kupljen dio, da vidim kakav je, nego kad stigne u paketu

Kada bi se odlucio za nesto novije, onda bi to bio mf ili jd, ili mozda df, drugo nista, a te traktore treba zaradit
 

Najnoviji postovi

Na vrh