• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Ozracio preko crvenih i preko 2 serafa na filterima (naiso neki rodjak i cackali ja i on )...mozda je preko tih tvojih moglo brze...ovako je islo za nekih 15-tak minuta...uglavnom bilo kako bilo rjeseno je...hvala...sutra u nove pobjede.
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
imt se najbolje odzrači kad se napumpa nafta kroz ta da šarafa (ključ osam) te odšarafiš lajtung od dizne, pa te onda neko povleče.
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
@ Zeljko...ma kako prodao nemam za boljeg, a ovaj za sad ide...dok nebi dobio kakvo loto nista od prodaje.

Problem je u tome sto mi je garaza u strani, uz stranu imam prostora ali niz stranu 5-6 metara...al s druge strane moro sam se nauciti, sutra ce mi stati u sred njive, sume ovako bar znam sta trebam čačkati....

I još nesto...špera mi ne uklapa...jel puno para i posla ???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel se onaj bolcn kaj vidiš izvana da stisnuti on gura vilicu koja je na njega zašarafljena i tako uzubi .
 

gradskikauboj

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
166
Pozdrav, na ovom šarafu mi curi gorivo pa neznam dali i tu ima kakva podložna pločica i smije li se odšarafiti i promijeniti a da se nekaj ne raštela ili ne izleti van.Tu se kopča sajla od gasa.
sgir0y.jpg


2qvbf9h.jpg
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Kad naredim plug nemogu dići visoko pa mi kada okrećem uvjek zapinje zadnja brazda dali je to na svima 560kama ili to samo mene j..e i ima li kakvo rješenje?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kad naredim plug nemogu dići visoko pa mi kada okrećem uvjek zapinje zadnja brazda dali je to na svima 560kama ili to samo mene j..e i ima li kakvo rješenje?
Moglo bi se postelovati rucicu da ide vise ali treba vidjeti da li imaju ruke jos hoda da ne bi udarile u vrh, jer bi bilo svega. Meni podigne olt dvobrazdne cca 20cm kad su nastelovani a u transportu samo skratim toplink. Isto imt560
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Dali di pomoglo topling kopčati na doljnju rupu na traktoru uvijek sam kopčo na gornju,na kojju ti kopčaš moj plug je IMT 610-07
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Probao sam i to ali vise se izgubi na osjetljivosti automatike nego sto se dobije na visini i hidraulika mi je nekako podrhtavala u oranju
 

imt560

Novi član
Tu od
18 Ožu 2015
Poruka
2
ima potrosnju na jednom jutru oko 12-15L ako teras do 1400o/min, i ako s 756 visoki, ima i mana 560, nas je 88 godiste, losa okretnost i flisa ulje na semerniku, kocnice su takoder mana, a da je zetor bolji, pogotovo 5211,to sigurno ne, ima 3 klipa, kad mu da gas koda se macka cuje, dok na 560 kad ga zarežeš cuje se ko tenk, sire gume, u oranju da se ne prica, ako govorimo o luksuzu onda si kupi mercedes S-klasu
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj tenk je iste mase kao i 5211 samo zetor ima 10+2brzine,dok 560 ima 6+2brzine.
Ja ne radim sa zvukom nego traktorom...:icon_wink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako su brazde dugačke prednost 560 ali ako se treba okretati i malo visi prednost 5211 kak sam isprobal više takvih traktora ipak prednost Zetoru .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
U radu ih nemožeš usporediti.
Pogotovo oranje , tanjuranje imt je jači.
A kao što je rekao jedan član ko gleda udobnost bolje da ne radi.
U poljoprivredi nisam vidio udobnost još.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U oranju se nebih složil a bome ni u tanjuranju.
Motor je jači al opet ore samo u prvoj i tanjura u drugoj.
Kaj se udobnosti tiče probaj radit sa zetorom koji ima cešku kabinu pa usporedi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dzaba kad je njihova 3 ko 1 na 560 .
Vozio se i niš posebno samo šta ne ide zetor lijen .
Da ga usporediš s zapadom dobro kaskaju jedno 50 godina.
560 jede tog zetora jer on je i 3 klipa tako da snage fali .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Podržavam te i daj Bog da bi bilo tak.
Ipak bi bilo glupo da 60ks ne papa 45ks.
Daj pogle kolike klipove ima 560!
 

Najnoviji postovi

Na vrh