• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Hvala. Čitajući malo o tim traktorima 558 je uvijek u ljepšem svijetlu a 560 malo tamnijem. Pa me to zanimalo s obzirom da imaju iste motore.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
560 je na lošem glasu najčešće zbog loših kočnica koje nisu baš nekako rješene ako nisu one mokre kočnice..
Da uzmeš u obzir možda ursusa c 360 ili c 355 ili nekog zetora ako izleti povoljan(u šta sumljam)?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
I ja sumnjam. Problem je taj što traktor neće baš vratiti novce s obzirom da ima zemlje ali nema toliko. Šume ima ali ne toliko. Područje bez ljudi i nekakvih zemljoradničkih zahtjeva i prihoda sa te strane. Šta će mi zetor od 35-40 tisuća kuna i kako ću te novce vratiti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
560 novi tip ima i servo volan kaj mu je veliki plus.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
brenze su loše samo ako traktor stoji. sused ima 560 i 10 krava i nešto svinja tako da se taj traktor nešto naradi. ima zemlje i po brdima i brenze mu rade. drugi sused ima isto 560 ali mu stoji (godišnje napravi 10 sati) i brenze nisu baš najbolje. koče odlično. ali pedale su zahrđale jedna za drugu tako da uvijek koče oba dva kotača. nekada zna blokirati kotać.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
I ja sumnjam. Problem je taj što traktor neće baš vratiti novce s obzirom da ima zemlje ali nema toliko. Šume ima ali ne toliko. Područje bez ljudi i nekakvih zemljoradničkih zahtjeva i prihoda sa te strane. Šta će mi zetor od 35-40 tisuća kuna i kako ću te novce vratiti?
Ma ja sam mislil na one stare 5911 - 6911 da bi iskočili za neke sitnije novce.

@senpai dobar je on kad ga se optereti s prikolicom ili vitlom sa trupcima onda može potegnuti kad je gabaritan gdje mu i široke zadnje gume dolaze do velikog izražaja, ovako prazan baš me i nije previše oduševio gledajuc njegove dimenzije(snage ne fali ni u kojem slučaju barem na 567, vec je malo prelagan za moj ukus na tu konjažu).
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Ma ja sam mislil na one stare 5911 - 6911 da bi iskočili za neke sitnije novce.

@senpai dobar je on kad ga se optereti s prikolicom ili vitlom sa trupcima onda može potegnuti kad je gabaritan gdje mu i široke zadnje gume dolaze do velikog izražaja, ovako prazan baš me i nije previše oduševio gledajuc njegove dimenzije(snage ne fali ni u kojem slučaju barem na 567, vec je malo prelagan za moj ukus na tu konjažu).
lako za težinu.
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
traktor-imt-565-193564.jpg


Gdje se moze kupiti ovako kolo volana s poklopcem?
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Pozdrav,pošto sam kupio nedavno imt 565,polako sam se privikao na njega i zasad mi je dobar za mojih 13h oranica.Zanima me nekoliko stvari oko njega pošto ima DM34 motor dali isti manje troši goriva od M34 nebitno dali je rotaciona ili linijska,isto tako na koliko mu se vrti kardan pošto nema onu grbu na kardanu dali je to onda 720ok ili 540ok pri 2000okretaka
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Moral sam konus prilagoditi jer nije pasal.
Na dodir je prilično hrapav.
Sreča pa ima servo volan.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Ja nisam uspel nigde nabaviti.
Kak sam ti napisal i na ovom sam konus pripasival... Masivina masivna roba :cry:
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Znam zato mi je i muka.
Mislio sam ako slucajno pase na navoj od nekog drugo pa samo nasarafiti, al izgleda nista od toga :(
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh