• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Šanana sad je motorek slozen sad nek opet lijepe sati odvrti i auspuh bitno da je malo veci fi cijevi da lakse ispuse ispusne plinove van a sad dal je ravna gore ili savinuta nije bitno i meni je lijepse kad je malo savinuta gore!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
za bolji tek motora auspuh treba smanjiti a ne povečati

Ajd pojasni??? Nekužim:(shake):
Pa kaj ima veze kakva je cjev na izlazu iz lonca kad lonac ima i dalje svoju istu funkciju, odnosno koliko on priguši....


Danas pofarban :)




 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Super je ispal,svaka cast majstoru i boju je potrefil ko orginal.
Jedino kaj ja nebi farbal filtere,gumena crijeva,i casicu za gorivo,jedino sad nitko
nemre znat na kaj vozis na plavi ili lozu.:(giggle)::drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Super je ispal,svaka cast majstoru i boju je potrefil ko orginal.
Jedino kaj ja nebi farbal filtere,gumena crijeva,i casicu za gorivo,jedino sad nitko
nemre znat na kaj vozis na plavi ili lozu.:(giggle)::drink:

fiteri novi a na čašici bude slinil tak da bude i ona prozirna a sad novi iznutra pofarban izvana super kombinacija :icon_syda:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Super je ispal,svaka cast majstoru i boju je potrefil ko orginal.
Jedino kaj ja nebi farbal filtere,gumena crijeva,i casicu za gorivo,jedino sad nitko
nemre znat na kaj vozis na plavi ili lozu.:(giggle)::drink:

Majstor je legenda :)
Boju je zmiksal od oka, ali ko original :)

Nesekiraj se za filtere, svejedno začas budu svi novi išli gore, crijeva i čašica manje bitno, no jedino da mi je nabavit negdi staklenu čašicu za AC pumpu, to bi bilo super i samo se ubaci novi gumeni dihtung gore i da vidiš, bila bi ko nova.:icon_super:

Kaj se sekiraš , filtri za par sati idu novi .
Tako je, a možda budi i svi novi išli :)

fiteri novi a na čašici bude slinil tak da bude i ona prozirna a sad novi iznutra pofarban izvana super kombinacija :icon_syda:

Da možda netko od vas nema staklenu čašicu viška???? :)
Ova plastična je svejedno bjela tak da se opet ne vidi gorivo unutra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pofarbana crijeva dulje traju.

Čaša :icon_scratch: moram potražiti.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Majstor je legenda :)
Boju je zmiksal od oka, ali ko original :)

Nesekiraj se za filtere, svejedno začas budu svi novi išli gore, crijeva i čašica manje bitno, no jedino da mi je nabavit negdi staklenu čašicu za AC pumpu, to bi bilo super i samo se ubaci novi gumeni dihtung gore i da vidiš, bila bi ko nova.:icon_super:


Tako je, a možda budi i svi novi išli :)



Da možda netko od vas nema staklenu čašicu viška???? :)
Ova plastična je svejedno bjela tak da se opet ne vidi gorivo unutra.

mogu ja pogledat kod nas u masivi jel ima pa ti mogu poštom poslat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Idešššš.....Koji odaziv za staklene čašice :) Svaka čast momci!

Ako netko nađe da ima nek se javi i reče cjenu :)

@diabola, ako prolaziš uz masivu pogledaj ako ima pa javi cjenu, možda drugi tjedan budem išao za BJ

Tu staklenu čašicu definitivno moram imati gore!!!:icon_super:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Staklena čašica je tu mač bolja ,kad se skupi dovoljno vode onda javi tako da se zaledi preko zime i pukne .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Staklena čašica je tu mač bolja ,kad se skupi dovoljno vode onda javi tako da se zaledi preko zime i pukne .

Nemam ti ja probleme s tim, od kak ja pamtim na tom se traktoru nikad nije smrzlo gorivo tokom zime.:icon_cool:

Šanana da li ćeš ostatak traktora sređivat?
Hoću, ali tek kad dobije pojačanje doma pa da ga mogu u miru kompletnog rastaviti i pretresti a to potraje i do 2 mjeseca dok se pomalo radi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kaj nebi mogel, uvjek je kresnul preko grijača da je kak zima bilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh