• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pukla je na 15 cm duljine od ispod.
oficir, nemože ona nikud drugud se provuče nego tak kak ide, kak sam rekel moral bi tražiti puno dužu sajlu da bi ju mogel provuči kroz neko drugo mjesto.

Sory nisam vidio tvoj post prije mog.
Ako je iste duljine ko i stara reklamiraj jer je to neka greska na sajli,naravno ako nekaj nije zastekalo u vure,mada mislim da bi sajla trebala izdrzat velko naprezanje.
Moze biti neka tvornicka greska i na tom djelu je bila oslabljena.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dali imaš dobru masu sa šasije na obrtomjer kad farbaš traktor čest slučaj da puca sajla pa čak i strada sam obrtomjer dobro stavit premosnice .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nema reklamacije, sigurno nije stručno ugrađena ili ju je ugradila neovlaštena osoba :x:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A u stvari da nikad nece tak nekaj kaj odma ode zamjenit,postali su bahati i nis ne priznaju.:=:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Je a kaj budu oni s neispravnim djelom, znaš kolko košta transport jednog djela do zemlje porjekla.
Oni uzimaju na kile
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svaku stvar možete reklamirati u trgovini u roku od osam dana .
Ako ne postoji udruga potrošač da ih malo izreklamira .
Nikome se ne isplati za 10 kuna koliko dođe nabavno ta sajela izgubiti mušteriju .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel bila podmazana?

Bila je unutra masna od tovatne masti.

Dali imaš dobru masu sa šasije na obrtomjer kad farbaš traktor čest slučaj da puca sajla pa čak i strada sam obrtomjer dobro stavit premosnice .
MASU??? Prvi glas mi je za to.
Uglavnom, pinjon je ugrađen novi i obljepljen je trakom prije farbanja, a sat je ugrađen na kontrolnu tablu i nemre nikak drugačije biti.

Sajla je stavljena druga i evo za sada se vrti uredno, jedino kaj je ler sad na 750-800 okr, a na iber gasu ide još dosta od 2400 okr, vjerojatno nekaj z satom neštima kad krivo pokazuje, ili je do sajle greška, možda pinjon, neznam ni sam više, samo nek radi i broj sate.

Šanana cestitam ti na dobro uradjenom poslu.
Zahvaljujem kolega :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I evo ga, danas je finiširan pa koja slikica da se vidi kak je ispalo.

Malo ušminkana prednja maska :)


I auspuh je sređen, stavljena nova cjev fi60 na stari lonac, baš je super ispalo.


I par slika kompletnog stroja. Limovi haube su samo ispolirani...hehe










Sređena je i zadnja poteznica.


I jedna iz unutrašnjosti kabine.


I to je to, čist, opran, uredan i sad samo nek se lagano razradi, ma bude ko novi.
Ja sam u globalu prezadovoljan sa ovim zahvatom.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma svaka cast sredil si ga pic pic!!!
Sve izgleda super,posebno auspuh i prednja maska!
Prednje blatobrane si ti radil? Super mu stoje.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka ti cast super si to slozil i super mu stoje!!!:icon_super:
To je neka tvrda guma ili???
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
joj,joj! Kak bi meni pasal jedan takav s 12.4 zadnjim gumama! Daj,Šanana,bumo se dogovorili da ga preselimo k meni?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nema problema, 50.000 kn u kešu i ja ti ga dovozem, bude još i 20 l plavca u rezervaru gratis :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@šanana di si kupio onu gljivu za usis zraka i kolko para je bila?
Traktor super izgleda svaka cast i auspuh je odlican samo ja bi za svoj gust manje ga spigo!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Imaš vrtložnih predfiltera u svakom boljem dučanu.
Ako ne nađeš javim gde ima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh