• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
OOooo DA, DA....stroj je sastavljen i danas je pala probna vožnja po selu, pa to ide, a pali tak fino, sve pohvale majstoru :)











Sutra i u srijedu finiširanje i može u transport pšenice, SAMO LAGANO dok se ne razradi :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Šanana nek te dugo i kvalitetno služi, bolje nego do sada što je služio!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma sad bude išel ko lud ,još bolje nego prije hehe,nego pošlji mi na pp adresu,ako nisi nabavio čašicu :)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Imt ako ne zariba u prvih pet minuta nece nikad ni zaribati.Samo gas kolega .
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kak god ,al ipak mislim da nije za zajebanciju,ipak nije badava radil,bolje ga malo pustiti da se razigra i onda pod opterečenje...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Šanana točno tretiraj ga kao da je izašo tek iz tvornice jer sad mu je udahnut novi živote hehe ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
NOVO, novo :)





Ako je crta povučena molim rezultat
Misliš financijski rezultat?? hehe :)
Djelovi 4500 kn
Obrada 3500 kn
Ruke 3000 kn

= 11.000.oo kn


Šanana točno tretiraj ga kao da je izašo tek iz tvornice jer sad mu je udahnut novi živote hehe ;)
Pa tak nekak, nastojal budem da ga prvih 15-20 rh čak ne teram ni pun gas, valjda budem uspel, a dalje samo po plinu.

Inače, motor je sad mnogo živahan pa nek se fino razradi i prilagodi, fino se vrti na iber gasu punih 2400 okr :)
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Misliš financijski rezultat?? hehe :)
Djelovi 4500 kn
Obrada 3500 kn
Ruke 3000 kn

= 11.000.oo kn

Bez pumpe to je ok provod :icon_wink:
Pa tak nekak, nastojal budem da ga prvih 15-20 rh čak ne teram ni pun gas, valjda budem uspel, a dalje samo po plinu.
Slobodni ti njega i poteraš na kratko, poslije spomenutih 20 i na dulje, ali prije teške muke priušti mu barem 50, počasti ga uljem i filterom, a onda plin
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad bus mjenjal ulje i filter pocasti ga sa super turbo,kad je on tebe castil puno puno godina.
Kolke su to vure rada i u kakvim uvjetima!??
Sad imas traktorcinu sa kojim ti bude milina.
Nisam nigdje procital kaj taj 565 ima 14.9 gume?
I da kad si lamele mjenjal?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bez pumpe to je ok provod :icon_wink:

Slobodni ti njega i poteraš na kratko, poslije spomenutih 20 i na dulje, ali prije teške muke priušti mu barem 50, počasti ga uljem i filterom, a onda plin

Evo, točno tak kak si napisal, naravno, promjena ulja na 50 rh i filtera naravno. Da sve bude po PS-u :)

Kad bus mjenjal ulje i filter pocasti ga sa super turbo,kad je on tebe castil puno puno godina.
Kolke su to vure rada i u kakvim uvjetima!??
Sad imas traktorcinu sa kojim ti bude milina.
Nisam nigdje procital kaj taj 565 ima 14.9 gume?
I da kad si lamele mjenjal?

Nema potrebe za SuperT, Super 5 je odličan za njega, ak je do sad išel na 3...
Oko 6000 rh i to ponekad u exstremno teškim uvjetima u kojima bi traktor i od 90 ks se mučil, al večinom sve primjereno njemu, nikad nije žaljen i odradio je sve radnje.
U originalu ima 14.9-28 gume, ko i svi 565 tada napravljeni.
Lamele mjenjane prije oko 3 godine, vučna je sasavim solidna, a kardanska je još gotovo nova, još se vide slova na njoj.

Uglavnom, motor još nije bil toliko razdrt za generalku, ali su klipovi izgorjeli i karike popucale i digle se pod glavu i pohabale su stubline. Da se to nije desilo, mogli smo napraviti karikaš i srediti glavu i išel bi još neko vreme.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I evo več zajebancije imam...samo kaj je sat okrenul 1 rh, pukla je nova sajla sunce joj žareno 100 kn sam ju platil, a vjerojatno je žnj kvalitete. A i ovaj put sajle kud je sve provučena od pinjona do sata mi se ništ ne sviđa, imam osječaj da i druga nebu dugo. To je sve isprefrkano na nekoliko mjesta, mada mislim da nebi trebalo smetati, vrag če ga znati.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
I evo več zajebancije imam...samo kaj je sat okrenul 1 rh, pukla je nova sajla sunce joj žareno 100 kn sam ju platil, a vjerojatno je žnj kvalitete. A i ovaj put sajle kud je sve provučena od pinjona do sata mi se ništ ne sviđa, imam osječaj da i druga nebu dugo. To je sve isprefrkano na nekoliko mjesta, mada mislim da nebi trebalo smetati, vrag če ga znati.

ma najbolje ,potegnu sajlu kud najbolje paše,kaj nebu presukana,pretrgnuta i morala bi gržati,nigdje ne piše kak bi morala biti po orginal..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moral bi tražiti dosta dužu sajlu pa daju probam kroz neko drugo mjesto provuči, amda je sve tak usko i nema mjesta za ništ, katastrofa kak su to napravili.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@sanana pa kad kupis novu ti ju montiraj i prepeljaj ju tak da bude najmanje sfrkana,mada nebi smjela tak brzo puknut,di je pukla jel negdje unutra ili na nekom kraju?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pukla je na 15 cm duljine od ispod.
oficir, nemože ona nikud drugud se provuče nego tak kak ide, kak sam rekel moral bi tražiti puno dužu sajlu da bi ju mogel provuči kroz neko drugo mjesto.
 

Najnoviji postovi

Na vrh