• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kod 565 je izvod za pogon prednjeg mosta je s ljeve strane a kod 577 s desne upravo tako kao što ste napisali
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo, nemam komentara, nisam vidio 569 uživo pa nemogu tvrditi, al slažem se za ovo što kažeš u vezi prospekata.
A tu na slici se vidi 565 DV i tu je kraj priče, sve 5 :)
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
ma super slike,fokus,detalji,kontrast crno-bjelo

Neznam Murtić?,Generalić? ili Rabuzin?
a mene pile radi 2 kapi ulja na rusu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Koja bi bila realna cijena za jednog dobrog 565? Danas sam ga isao pogledat i svidio mi se, ukratko tvornicko stanje traktora.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Koja bi bila realna cijena za jednog dobrog 565? Danas sam ga isao pogledat i svidio mi se, ukratko tvornicko stanje traktora.

ja sam svoj prodo prije 10tak dana za 4800 eura u top stanju dakle sve je ispravno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Forumaši!!!!

Dal netko ima, ili zna nekog tko ima 565 DV, trebam hitno vidjeti original 565 s prednjom vučom, a dobrodošle su i detaljnije slike prednjeg mosta, kardana, diferencijala i reduktora na getribi, odnosno mjesta gdje on izlazi iz getribe, sve trebam!!!!!

Sljedeće:
Dal svaka getriba na 560/565 ima na sebi ostavljen tvornički izlaz za reduktor kardana prednje vuče ili to ovi bez prednje nemaju????
Dal se mora mjenjati koljevka kod izmjene običnog prednjeg mosta, a da bi se stavio pogonski prdnji most????
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ima forumaš malibrko 565 sa prednjom vučom, al on ti je neaktivan, al mogu ti dati njegov mail pa ga probaj kontaktirat....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ima forumaš malibrko 565 sa prednjom vučom, al on ti je neaktivan, al mogu ti dati njegov mail pa ga probaj kontaktirat....

ok


Nego, evo upravo sad gledam slike na njuškalu, 565 dv, i izvod kardana ide s DESNE strane, a traktor je 93. godište!!

A imam doma slike novog 565 dv, i izvod kardana ima s LIJEVE strane ko 549!!

I sad nek ja znam kaj meni treba, mogu se slikat, a ne nešto kemijat da si ugradim prednju vuču....kak me to živcira....malo s jedne strane, malo s druge!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nedavno sam slagal desnu stranu kočnica....sve novu u trubu i vozi

slika1489.jpg

slika1490.jpg

slika1491.jpg

slika1492.jpg


usput je i špera servisirana :)
I semering na poluosovini stavljen novi.
 
M

Miško 007

Guest
Pa vidi dali ima dekl s lijeve strane za ukapčalicu ili desne ako nema onda je problem...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ok


Nego, evo upravo sad gledam slike na njuškalu, 565 dv, i izvod kardana ide s DESNE strane, a traktor je 93. godište!!

A imam doma slike novog 565 dv, i izvod kardana ima s LIJEVE strane ko 549!!

I sad nek ja znam kaj meni treba, mogu se slikat, a ne nešto kemijat da si ugradim prednju vuču....kak me to živcira....malo s jedne strane, malo s druge!!

Isto sam na svom razmišljo o prednjoj vuči ali po meni to je pre skupo da se ugrađuje.
Moj savijet ako baš hoćeš traktor s prednjom vučom prodaj taj svoj i kupi imt 577 s ispravnom prednjom vučom i riješen problem
 
M

Miško 007

Guest
I ja mislim da bolje ili imaš sad jedan dobar 565 dv u oglasu traktor je mrak...
Jer treba mu ukapčalica kardan prvi most felge gume...
I puno posla...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam da ima jedan odličan 565 DV u oglasniku, mlađi od mog 4 godine, al je i cjena dobra, a ja za svog nemogu dobit više 5000€...
 
B

Bobo

Guest
Sanana, 565 postoji s dvije vrste prednje vuce, kao sto si i sam vidio...

Jedna je prednja vuca kao n amom 549 a druga je prednaj vuca kao na 577

Prva verzija ima kardan s lijeve strane a druga s desne. Za koljevku ne znam, ali mislim da se mora mjenjati i ona ako nije "otvorena" s donje strane.

Na spojnicku osovinu ide zupcanik koji daje pogon reduktoru (ukapcalici) prednje vuce, i na stranu ide ukapcalica. ovisno koje kuciste imas takav prednji trap nabavljas.
 
Na vrh