• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vranić....zemljak, si baš iz đurđevca, il iz okolice???

Inaće, što se tiće elektronike, ništa to nije loše, al se drugačije odnosi prema tome, odnosno takvim traktorima....
 
M

Miško 007

Guest
A je al to nije dugotrajno vjeruj mi jer elektronika nema neki vjek dok traktor bez nje ima.
Jer kad ode instalacija i to mos se slikat a svasta se cuje o elektronici pošto se i razumijem dosta u nju gadi mi se .
A pogotovo na traktoru...
Neki jesu to usavrsili...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
A je al to nije dugotrajno vjeruj mi jer elektronika nema neki vjek dok traktor bez nje ima.
Jer kad ode instalacija i to mos se slikat a svasta se cuje o elektronici pošto se i razumijem dosta u nju gadi mi se .
A pogotovo na traktoru...
Neki jesu to usavrsili...

Sve je to super stisni dugme i sve vidiš,digitalni parametri motora sve super ali kad zataji jedan mali senzor traktor staje i onda nastaju problemi pogotovo mi smo takav narod stavi u traktor 2 kompleta gedora i vilasti ključeva ako zatreba nedaj Bože.Moje mišljenje to su traktori koji zahtijevaju servis u minuti točan kako je proizvođač propiso
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Vranić....zemljak, si baš iz đurđevca, il iz okolice???

Inaće, što se tiće elektronike, ništa to nije loše, al se drugačije odnosi prema tome, odnosno takvim traktorima....

DA bas iz đurđevca. zakleti picok, hehe. Jednog dana dok si priustim neki traktor novijeg godista od 90. pazit cu na njega ko na oko svoje, a ovo dok ti radis sa tuđim i taj ti kaže da ides bas tu onda ti je tak svejedno, moze bit i gusta šuma ali ja ću ga uvest unutra bez obzira na sve, malo nasilno al takav sam
:rolfer:
 
M

Miško 007

Guest
Tako je Hrvoje mislim da su za nas ipak traktori bolji normalni...
A elektronika je cudo zna nekad zezat svjetla zmigavci imas posla a kamo da oko komjutera motora se smrci mozes se slikat..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Sve je to super stisni dugme i sve vidiš,digitalni parametri motora sve super ali kad zataji jedan mali senzor traktor staje i onda nastaju problemi pogotovo mi smo takav narod stavi u traktor 2 kompleta gedora i vilasti ključeva ako zatreba nedaj Bože.Moje mišljenje to su traktori koji zahtijevaju servis u minuti točan kako je proizvođač propiso

Jel imaš iskustva s tim ili ne?
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
dečki moji, ak vam elektronika smeta, ja imam rješenje



kupite si 2 konja i deri, sigurno se nebu niš zaiskrilo:mrgreen:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
bilo j eprice o rakovici da se dize prednji kraj dize se zato sta ima 19" felge pa je malo i prednji kraj visi da joj se stave manji kotaci mozda ne vbi se toliko dizala ali svejedno treba imat utege, inace ima snage kao i 558 jaka je i brza jedino mislim da joj mora radit i kardan i hidraulik u isto vrijeme mitlim da je to malo promasaj i nema fini hidraulik svaka!


sta se tice Imt-a 565 neznam nisam ga ima nikad priliku vozit ali vi koji ste u blizini Podgarica ima tamo jedan covjek 3 takva traktora jednog lkt i dva manja zglobna traktora sumska!
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
bilo j eprice o rakovici da se dize prednji kraj dize se zato sta ima 19" felge pa je malo i prednji kraj visi da joj se stave manji kotaci mozda ne vbi se toliko dizala ali svejedno treba imat utege, inace ima snage kao i 558 jaka je i brza jedino mislim da joj mora radit i kardan i hidraulik u isto vrijeme mitlim da je to malo promasaj i nema fini hidraulik svaka!


sta se tice Imt-a 565 neznam nisam ga ima nikad priliku vozit ali vi koji ste u blizini Podgarica ima tamo jedan covjek 3 takva traktora jednog lkt i dva manja zglobna traktora sumska!

ali meni je niza u prednjem za razlikuod zadnjeg kraja radi zadnjih guma koje su sire i vise jer su 16,9. a kaj se tice snage sa 558, dosta je slabiji od rajke(imam rakovicu 65), ima kolega 558 i testirali smo. i nemora radit kardan da bi radio hidraulik jer ima zasebnu pumpu napred na motoru i fini hidraulik ima koji radi savrseno ko na imt-u. stare rakovice su trebale imat ukljucen kardan, imao sam rajku 60 tak da ih znam skoro pa u dusu
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ali meni je niza u prednjem za razlikuod zadnjeg kraja radi zadnjih guma koje su sire i vise jer su 16,9. a kaj se tice snage sa 558, dosta je slabiji od rajke(imam rakovicu 65), ima kolega 558 i testirali smo. i nemora radit kardan da bi radio hidraulik jer ima zasebnu pumpu napred na motoru i fini hidraulik ima koji radi savrseno ko na imt-u. stare rakovice su trebale imat ukljucen kardan, imao sam rajku 60 tak da ih znam skoro pa u dusu

rajka 60 nemoze ova 65 moze

rajka 60 ima 58 konja a ova 65 neznam

16.9 jesu vece jesu ali da jos stavis naprijed 16 cola jos bi vise dobio i manje bi se dizala
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
rajka 60 nemoze ova 65 moze

rajka 60 ima 58 konja a ova 65 neznam

16.9 jesu vece jesu ali da jos stavis naprijed 16 cola jos bi vise dobio i manje bi se dizala

rakovica 65 ima 48 kw ili 65,28 ks. el moze taj nagib poremetiti podmazivanje ili neke druge stvari vezane za cjeli postroj? ipak je to jos 9 cm nagiba prema napred i to bi bilo i 15-tak cm nagiba sveukupno
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
rakovica 65 ima 48 kw ili 65,28 ks. el moze taj nagib poremetiti podmazivanje ili neke druge stvari vezane za cjeli postroj? ipak je to jos 9 cm nagiba prema napred i to bi bilo i 15-tak cm nagiba sveukupno

nalijes u sve malo vise ulja a za gorivo bi pasalo zar ne ?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
a i nebi bas. na zadnjoj strani rezervara je pipa. probat cu iduci vikend stavit glavcine od 558 pa cu vidit kak to izgleda.

ajd bas stavi slike kak izgleda tast mi ima isti problem sa MF-155..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Malo struje na 565...
Sve je krenulo odavde, novi vod da se ne tereti stara instalacija koja je ovak i onak pri kraju, bude morala zamjena uskoro. vod je 5x1,5m2
slika1764.jpg

Nova kutija s osiguračima.
slika1763.jpg

Instrument tabla ispod koje su smješteni releji i na njoj potrebni prekidači.
slika1767.jpg

slika1768.jpg

Zatim napred su stavljene radne lampe, koje su pun pogodak i svijetle odlično, 2x55w
slika1756.jpg

slika1758.jpg

A iza sam prebacio stare radne lampe (maglenke) od napred, jer su za ništ, ne daju nikakav snop, al za iza su čist ok, osvijetle mi prikolicu il bilo koji priključak i uredno se vidi, 2x55w
slika1761.jpg

A tu se vidi i postoječa zadnja radna lampa koja se sad pali samo kad berem kukuruz il kad kosim s rotacionom i ona je ostala spojena na postoječu staru instalaciju, 1x55w
slika1759.jpg

I naravno neki stari radio bez kojeg se nekad nemože :)
slika1771.jpg
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
malo mi srce zaigra kad vidim ovaj tvoj565 odmah se sjetim svoga koji će ostati u najboljem sjećanju
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
malo mi srce zaigra kad vidim ovaj tvoj565 odmah se sjetim svoga koji će ostati u najboljem sjećanju

Hehe...ma u suštini je to dobar traktor, samo treba imati živaca s njim
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Jedno hipotetsko pitanje:mrgreen:

Dali ovaj prvi osigurač na kojeg je spojen + ne trpi sad previše pošto je on "glavni za sve ostale"??
 

Najnoviji postovi

Na vrh