• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
to je kad su im motori hitlerova tehnologija pa ne zadovoljavaju ni najmanje euro norme

ta tehnologija još uvijek bolje radi od igračkica na tipkice, manje troškova, a Kanada je odustala od tog protokola iz Kyota...
ja kao dipl.ing.agr. mehanizacije isto te gluposti s tim zakonima ne kužim...

koliko je na svijetu automobila, a koliko traktora da bi bili opasnost za bilo kakav tip zagađivanja...?

hebiga, sad ili kinez ili zapad..
Uređeno tržište nema šta.

i sad stvarno nam preostaje ili zapadnjak skupi, za kojeg malo tko ima love ili kinez upitne kvalitete...

a korejci, koji su još donekle dobri - KIOTI-DAEDONG, LS, BRANSON, TYM, još su malkice preskupi za naše ljude...
iako dobru podlogu imaju
 
Posljednje uređivanje:

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Ma nema veze svi ćemo vozit 539 ili 577 od ovih naših domaćih traktora. A ovo iz vana ili je pre skupo ili jako nekvalitetno nema između ništa.
A kad uđemo u EU gdje će nam biti kraj :rolfer::rolfer:
 
K

kristijand

Guest
Ma nema veze svi ćemo vozit 539 ili 577 od ovih naših domaćih traktora. A ovo iz vana ili je pre skupo ili jako nekvalitetno nema između ništa.
A kad uđemo u EU gdje će nam biti kraj :rolfer::rolfer:
pozdrav svima.nov sam na forumu i imam par pitanja u vezi imt-a 565 ako netko moze pomoci.da li ima kakve razlike u mjenjacima kod 560 i 565,obadva imaju 3 brzine a rijec je o starijoj liniji 90-o godiste i zasto mi je hidraulika uzasno spora imam hid klipove nazad na 565 unaprijed hvala
 
M

Miško 007

Guest
Kako je poštelana druga ručkica od hidrulika imaš slov i fast...
 
B

Bobo

Guest
Nema veze kako je rucica postelana, nego je stvar da svi s novim tipom hidraulika sporo dizu poluge, jer je veca zapremninca na dva velika cilindra vani, nego na jednom ispod sjedala kao kod starijih modela. Pumpa je mislim ostala ista i to je to.

navikni se na "brzinu" dizanja i to je TO...
 
K

kristijand

Guest
ma zvao sam nekog tipa so ima isti takav,ista i godina samo duplak i kaze kod njega sve stima,a kakvo ulje ide unutra
 
B

Bobo

Guest
INA Transhidrol 85 ili nekog drugog proizvodjaca istih karakteristika.

A sto je nekome u redu, nekome drugom nije. da se razumijemo, vani je hladno, ulje se skuplja pogotovo u cilindrima vani... kad se zagrije, probaj onda dizati i spustati. jasno je da ce sporije spustati i po najvecim ljetnim vrucinama, ako nema prikljucka na polugama, jer ipak poluge su dosta lake naspram kolicine ulja koju treba izgurati van iz cilindara kroz crijevo...
 
K

kristijand

Guest
ma sve je meni to jasno.vidi,kupio sam ga proljetos,od prvog vlasnika sa 1080 rs.covjek ima jos dva traktora pokraj ovoga tako da je sa ovim sasvim malo radio mislim da rece da je vuko neku kipu ili sl.jedino me ta hidraulika pati pa sam pomislio da mozda postoji neko rjesenje jer mi nema logike da su ga napravili ovako sporog,radio sam i kad je vani bilo 30 stupnjeva ljetos i ista stvar
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bio jučer tu kod jednog mastora, išao pitat za generalku na moj 565...veli cca 10.000 kunića s njegvim poslom...izgleda da oko 1.5. ode 565 na remont ;)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Bio jučer tu kod jednog mastora, išao pitat za generalku na moj 565...veli cca 10.000 kunića s njegvim poslom...izgleda da oko 1.5. ode 565 na remont ;)

Znas li pojedinacno cijene dijelova.Interesuje me radi usporedbe cijena sa cijenama u Bosni.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Znas li pojedinacno cijene dijelova.Interesuje me radi usporedbe cijena sa cijenama u Bosni.

hmm neznam baš, meni je na RAjko 65 prije 2 godne pukla izlazna osovina od hidraulika i zvao sam mislim da u Laktaše ne sjećam se bilo je više trgovina i svuda su me tražili više ovdje sam ju platio 1700 kn
 
M

Miško 007

Guest
Znas li pojedinacno cijene dijelova.Interesuje me radi usporedbe cijena sa cijenama u Bosni.

Ja znam da su set karike ,klipovi, stubline 3500 kn zamjenski....
Bez klipnjača znači...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
šanana gdje si kupio semering od mf što si ga stavio mjesto onih polumjeseca

Kod mene nema puno 565.Ako se dobro sjecam oni oni koriste motor DM34/T.Kod
DM motora tvornicki imaju semering nazad na radilici.Kao na IMT-549.



Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh