• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma puno je to ipak je to imt pa rumunjska je jeftinija oko 2500 mislim
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Ja zmadovoljan upalio na zub , sad kad dam gas on vrišti a ne kao prije brmbrmflop flop brm - hoće - neće . Ovo je sasvim druga pjesma
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
nakon reparacije pvp traktor super radi , ali ima dosta plavog dima , jel moguće da je majstor otvorio pumpu do kraja ili je paljenje zakrenuto .:mur:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel manje dimi kad se zagrije ? Jel dimi plavo/crno kad ideš u dol ? Jel se dim još dugo vidi u zraku ?
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Plavi dim , malo manje dimi kad se zagrije al kad je na 700 obrtaja gadno mi za gledati , i dim ostaje dosta dugo u zraku .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
plavi dim , ne troši ulje , ide ko zmaj , reže ko cilkular , dimi niz brijeg a nevalja ..sve su to tvrdnje jedna kontra druge

strpi se još koji tjedan , kad bude krenula sjetva ne bude više vremena gledati u auspuh
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Sramota me tako terati jer će drugi vidjeti , a danas sam dogovorio sa majstorom da to dođe provjeriti do kraja tjedna.:biggrin:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Puknuti ova konstatacija ti je točna
 
Posljednje uređivanje:

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Neću imati vremena ni glavu podići 5 . 5 imam svatove- udajem kćerku , a ovo ludo vrijeme ... tko zna dali ću do tada uspjeti posijati .Radit ću po noći pa da drugi ne vide sramotu .:icon_lol:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Plavi dim koji ostaje u zraku bi trebalo biti ulje koje iz kartera dođe u kompresioni prostor . Loše honovanje loši brisaći ovalni klipovi i sl . dim u dol obično krivac pvp (4 sam promijenil da bi ga se riješil) :mur:.
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Već sam pisao da sam radio generalku i da mi ulje šprica van kad izvadi šipku mjerača .No prije nije bilo plavog dima sve dok nisam pvp dao na servis.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma čudne su te pumpe i dize meni je išlo na živce dimljenje u dol i nakon 4 pvp i 16 diza je nestalo iako sve pvp i sve dize su po boschistima bile ispravne pa sad budi pametan kad je IMT/IMR u pitanju . (grijać ti je u redu)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Na koliko su nastimane dizne??

I onda se pitam zasto svi na taj 565 stavljaju s44 motor, eto razloga, da valja nebi ga mjenjali, a to malo snage sto se dobije nije neki razlog jer ionako opet nemoze povuci 3 brazde......
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Grijač je novi , kupio i postavio novu klavijaturu , napravio generalku -ful- nove dize , reparirao pvp , i sad ga planiram zapaliti .bošista je radio dize neznam na koliko ih je naštelao , nisam siguran ali mislim da bi trebalo biti 175 bara.
 
Na vrh