• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 567

  • Temu pokrenuo mrvica
  • Datum prvog posta

Kic

Novi član
Tu od
29 Sij 2023
Poruka
3
Zanima ma kakvi su traktori,jeli vrijedi te novce za 6k,mislim radit transport,suma, poljoprivredu
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Stara linija ili nova?
Ak je stara linija ne vrijedi te novce ni da ima 500 sati...
A kao traktor jako zahvalan, masivan, stabilan, s prvim pogonom dosta sposoban jedino kaj ga kočnice bole ak su u suhoj varijanti.
 

Kic

Novi član
Tu od
29 Sij 2023
Poruka
3
Pa ja mislim da je stara linija,ima auspuh na lijevoj strani,ima 5 brzina 4i5 su nesto kao lakse prebacivanje,i nije duplak
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
Jel bilo uopće 567 s novom limarijom?
569 je bil 565 s 5 brzina?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Bilo je 567 sa "novom" limarijom, samo kaj su jako rijetki
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
Pitam, jer ga nisam nikad videl. A za jednog "starog" 567 znam, jer je blizu tebe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Ima gore (barem je bil) ispod pečine jedan.
Radil sam mu generalku motora davnih dana.
Neznam jel ga se gazda riješil ili ga još ima, ali bil je zadovoljan u ta vremena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh