• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
577 ima 70 ks...
Ovaj 587 mi ne izgleda loše,mislim da 5000e vrijedi,al naravno, trebalo bi ga prvo isprobat u radu :icon_smile:
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
577 mi se cini i kao dosta brz traktor..na moru sam vidao da samo oni prevoze velike cisterne pijace vode,i da idu dosta brzo,a zvuk kamionski..ko voli imt,muzika za usi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako ti se nije svidio 560 ovo je isto samo malo jači i veči potrošač sa više brzina jedino vrijedi ako ima mokre kočnice .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znači kažeš mogao bih dat 5000 za to ako je ispravan... http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-587-oglas-18054723 ..a ovaj? Isto mi izgleda ok. Mislim, ja stvarno nemam baš iskustva sa većim IMT traktorima, 560 kad sam radio snjim mi se nije svidio jako, nadam se da će s ovim biti bolje ako budem išao gledati.

Ovaj je meni zanimljiviji a zato jer ima izvod za dv tako da na toga bi se dala ubaciti .
Dobar stroj oštar motor za te novce ni nemaš što bolje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ugradnja prednje vuče neisplativa koliko vidim desni krajnik loš mijenjal sam ga na 4 000 rh hidraulika bez vanjskih celindera gume loše sve u svemu da se doda prednja vuča ručna ukapčalica riješi hidraulika za teške priključke itd neisplativo bolje dodati 20 tisuča i kupiti MF-a . Ovo je jak motor ali ostalo sve fali za ozbiljniji posel . Izgleda da nisu mokre kočnice po meni vrijedi pola novaca koliko traži iskreno nikad taj traktor nebi kupil .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ako ti se nije svidio 560 ovo je isto samo malo jači i veči potrošač sa više brzina jedino vrijedi ako ima mokre kočnice .


mislim da nije puno veći potrošač od 560, i ima bolji motor

577 ima 70ks

587 ima 77ks

razlika u promjeru klipa
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Najbolje bi bilo kad bi se neko javio ko ima 577 pa da cujemo prednosti a i mane ovog traktora..
Gledajuci druge forume ljudi su prezadovoljni sa njim
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Željko ukazuje na mane traktora a ne i prednosti, a da je sila od traktora jest. Tko nije imao imt 560, 577 ili sličnog sa suhim diskosnim kočnicama taj nezna što su problemi. Ostalo je tako tako, motor avion ali kočnice... to je priča za sebe. Moj 560 je 89g kupljen što znači da je 2g mlađi od mene a kočnice rađene na novo jedno 4 puta s time da to nije sve. Imao sam peh da sam ostao bez oca sa 10g i već sa 12 sam krenuo sve sam raditi sa njime, dok smo održavanje plaćali i mogu reći da su nas masno derali. Toliko je bio majstor odvažan da nas je uvjeravao jedno tri godine zaredom kako je dovoljno zamjeniti gumice na pumpi kočnica jer su ionako nove pumpe loše kvalitete dok je on naravno derao pare. Zadnji popravak sam platio 2000kn prije 11g kad mi je jedan mehaničar u blizini stavio nove diskove i cilindre. Prije 5g sam ja stavio nanovo zalijepljene diskove, dodao opruge paralelno sa cilindrima na savjet forumaša i za sad drže ko doksa. Poanta je jako skupo održavanje ako ne radiš sam. Inače kao traktor mi je prilično dobar od šume do oranja i sve radim samo sa njime.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
mislim da nije puno veći potrošač od 560, i ima bolji motor

577 ima 70ks

587 ima 77ks

razlika u promjeru klipa

Razlika u podešenju boš pumpe..
Večina 577 ima klipove 101,rijetki su sa 98 klipovima,to bi rekao da imaju motori s klipnim pumpama samo ali nisam siguran..
587,su isto klipovi 101,ali samo ima više goriva podešeno na boš pumpi..
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Koliko vidim komentare, više negativnoga nego pozitivnoga, tako da ne vjerujem da ću uzeti bilo koji 587. Tako ionako nisam bio sklon IMT-u, osim s financijske strane. Ali pošto su mi neki članovi ukazali da održavanje može biti skupo sa kočnicama i svime, nema smisla. A i tata je više sklon Zetoru, pošto njih imamo.. Danas smo malo zvali i analizirali te oglase i kaže bolje dat duplo za Zetor, definitivno.. :D
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj sad če te razapet neki...
Al da se mene pita dobro ste odlučili.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Robi...vi po svoj prilici neznate sta hocete il je ovo o traktoru bilo samo onak,da se pise ....
Prvo..ne odustae se od kupovine na osnovu dva komentara na forumu,a da se i ne pogleda traktor..
Drugo...imas dva zetora,62 11,i nisam zapamtio drugi,i oba su solci i nevidim svrhu kupovine drugog ako si zadovolljan sa zetorom,tako da je ovo bilo mlacenje bezveze
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Baš tak vrsani123, ovo izgleda ko teško trolanje. Ja osobno(iako volim IMT) nikad ne bih kupio 587 ali da bi me dva-tri komentara na forumu u nekaj uvjerila, to mi je onak :icon_rolleyes:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nema 587 77 KS malo upotrijebi internet i vidi koliko ustvari ima. ima 75

Majstore, upotrijebi kataloge od tvornice a ne internet

U originalu 577 treba imati klipove 98, a to sto su radeni na 101, to je druga prica

I mislim da je jos razlika u podesenju dizni, postavim sliku iz kataloga

Jedno vrijeme se prodavao imt 587 DV, izgledao je ocuvano, kakav je bio sa mehanicke strane, to neznam, mislim da to nije los traktor, ako je u OK stanju, mislim da vrijedi 4500-5000€
 

Najnoviji postovi

Na vrh