• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vozil sem dva 577 dv sa debljim klipovima i linijskom pvp i 577 sa roto pvp i tanjim klipovima razlika dv je bil osjetno jači ali nije imal vanjske celindere hidraulike i nije prednja vuča radila u rikverc . Kad se ugradila ukapčalica lomil je zupčanike u reduktoru prednje vuče . Motori odlični volan odličan i to su im bile sve vrline . Nedostaci kočnice, hidraulik , neokretni , nos kardana (za kosu i RD i silokombajn i sve ostalo gdje treba jak kardan a kratak ) kuplung (nema ručni za kardan ) i još puno toga al mi se neda pisati jer više nemam takvav traktor . Kolega ima traktor isti kao i ovaj sa oglasnika ali je dv i zove ga promašena serija .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Gle vozio sam i ja jednom ursusa 355 i nikad više ko ga proivede čudo jedno.
Za takve je imt avijon a potrošači.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam 355 i 560 , 560 jedina prednost volan (osim kaj je mali anšlag) dakle ipak prednost 355 oba su moja tak da nemam razlog biti ne objektivan . Potrošač je 560 veči oba motora ne troše ulje i odlićno pale .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nebi ga uzeo ni da mi ga pokloniš, ima ih xy sa puknutim kučištem diferencijala
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
Nema potrebe po tko zna koji put počinjati beskonačnu raspravu. Zna se šta je bolje i idemo dalje da ne kvarimo temu.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Novi IMT 577 DV, dok se prodavao kod nas, mislim da mu je bila cjena 180 000kn, a polovan u oglasnicima je bio, star 10tak godina, novi tip maske, za 90 000kn
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Danas sam sjedi u usranom radili nešto na njemu ali po kvaliteti 560 ga pojede to je to.
On ima liniji donekle ali slabu kvalitetu svako malo da šarafam izludio bi
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam vozio prije par dana neku šutu sa 335 ursusom i stvarno ga je teško šaltat i vozit,da moram raditi s njim poludio bi.
Ali ljudi rade s čim imaju i mogu,pa ne osuđujmo ih zato.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je al ne volim baljezganje kad sjednem u 560 novi tip nemogu reći da je ursus bolji al tako je al ako nemaš za bolji dobar je
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nitko nije spomenuo nedostatke na nekom drugom a i trebalo bi ostati u granicama teme. Ja sam iznio konkretne stvari koje znam iz svog iskustva a isto znam da ja osobno nebi zamjenio imt za ursusa, kratko sam vozio i ursus ali definitivno je imt "naredniji" i bolje mi leži. A mislim da i ursus nema baš neke jako dobre kočnice i ako ih se oboje dobro sredi mislim da imt dok koči bolje koči pod teretom.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Imam 355 i 560 , 560 jedina prednost volan (osim kaj je mali anšlag) dakle ipak prednost 355 oba su moja tak da nemam razlog biti ne objektivan . Potrošač je 560 veči oba motora ne troše ulje i odlićno pale .

Želkec jel ti hoceš reci da je 355 jaci i življi od 560? Ja sam imal prilike malo raditi s 360 i meni djeluje dosta slabiji i slabije se odaziva na gas od 558, a taj motor je ko i 560
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
577 se isplati do 35 000kn kupit,sve iznad toga je bezveze bačen novac..
Za 50 000kn,i još nekaj malo više se najde MFstariji model koji je puno sposobniji od 577..
Imam i 577 i MF 590,pa mi je otprilike jasno koji šta nudi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh