• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ako je motor imalo u redu mora palit 560 sad upali po ovom minusima za 20 sec .
Jos kad cujem da naprave generalku pa ne pali kosa mi se dize na glavi
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Samo dobar akumulator, grijač, nafta da nije gusta i mora da pali. ja sad svog 560 palio, nosio bale, šta veli mali pali u 10 sekundi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja kad bi morao paliti tak svaka 2-3 dana po ovom vremenu obavezno bi mu pomogao s malo plamenika pod karter ..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hehe..ne baš tak ..plamenik se pikne na pollmetra - metar cjevi od gašpara..i malo ga pokrit s najlonom ili starim gujnom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,260
Baš juče pričala susjeda kak je njezin tata uvjek prvo moral zakuriti u peči pa onda žar na lopati pod kamion.... da bi mogel krenuti.
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Lijep pozdrav poštovani kolege, od danas sam vlasnik i jednog 577 DV 1990 g
traktor kao traktor ne izgleda loše, motor fino pali i lijepo prima gas, snage ima ali u leru kad je hladan malo dimi bijelo plavi dim, nakon 10 min rada se taj dim smanji, skoro ne primjetno, nemam iskustva sa IMR motorima koji imaju direktno ubrizgavanje, imam i 560 koji ima M34 motor sa linijskom pumpom, perfektan motor i nakon cca 6000 sati(čitaj zadnjih 5 godina mjenjaj ulja i filtere i gas) no to nije tema, zanima me taj dim na leru??
I još jedno pitanje, mijenjač se fino šalta, ne krči ali u 5 brzoj se nekakav čudan zvuk čuje, kao neko lupkanje dok u 4 ništa, ima netko ideju?? bio bi zahvalan na pojašnjenju
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Imam na agregatu takav motor, dimi sve moguće boje i to stalno, ubija komarce u krugu od 100 metara, i radi tako godinama, tako da se nemoj brinuti oko toga, samo gas.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dim može biti znak loših dizni, prva pomoć je aditiv za čišćenje sistema ubrizgavanja a što se tiče lupanja može biti do polomljenog zupčanika ili lošeg ležaja. Lupa u direktnim i sporim brzinama isto?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Dali mi neki preporučavaš aditiv ili može onaj što ima na benzi?

Dali se mogu normalno vozit u ostalim brzinama, dok ne rijesim to, jer u ostalima nema nikakvih lupanja ni ničega, u 5 brzinu se jako teško ubaciva ne krči nego se jednostavno ne da gurnit
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Kolega drage volje bi ja to popravio odmah, ali trenutno nisam financijski u mogućnosti, kupio sam 577, tornado dvoredni i olt psk 6 pa dok skupim novaca pretrest ću komplet mjenjač.. probao sam jučer sa consum 2.90 sjetvospremirat vočnjak i ide odlično, kad se ugrijao nema više ni onog dima što sam pisao, kažem do jeseni neću ništa teško radit sa 577 osim runit i mljet a na jesen će brat kukuruz i orat
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To ti je sinhron loš kako 4 ide.
a popravak nije nesto skup.
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
4 brzina ide sasvim normalno, nema zujanja nema lupanja i fino i lagano se šata
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To je slično nama bilo ali kontra u našem slučaju sinhron dobio i još neka sitnica
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Jel netko ima 577 dv noviji?Susjed kupio novog prije par godina i nije se nikako usrećio.Prvo mu se počeo gasiti u oranju,pa su mo preporučivali iz servisa da mora raditi neku preinaku na rezervaru :icon_confused:.Pa je probio dihtung glave na 500 sati,pa složili to ali on više nemože mljeti sa njim jer mu počne bacati vodu iz kilera.Pa na nekih 1500 sati počeo dimiti ko dok gumu zapališ u grabi,i bacati ulje na iberlauf.Ima u kabini flašu od soka sa uljem i kako radi tako svako malo stane i nalije ulja.Ali mu svejdeno skidam kapu kako može raditi sa njim i da nema tih problema.Kosio sam mu livadu sa njim i nakon 4 sata meni je glava zujala od buke,da ne spominjem kak nema nikakvu ventilaciju ili barem tapeciranu kabinu iznutra.Sav sam se ispekao po limovima,gdje god pipneš ili se slučajno nasloniš bez majice jbt ko da si peć dotakao kako to sunce ugrije limove.Unutra je ko u tenku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh