• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Stric mi je pričao da su u bivšem PIKu John Deer-i išli na super 3 i radili po 20000 sati bez greške. Tak da mislim da i ovi naši Imt, Rakovice, Zetori i slični nebi trebali imat problema.
Nemože se usporediti JD sa IMT u PIKu je kolega godinama vozil JD i to tri vozača nekad i po mjesec dana neprekidno ulje se mijenjalo na polju. Kad su JDijci bili na izdisaju kupili su dva 5106 kojima su odmah prvog dana otkazali diferencijali i propuhali motri , pa su radili generalke na JD a Imtejci su samo vozili cisterne sa gorivom .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Opet ti velim ne kaki...

Kaj je 7000 rh malo za generalku? Još da su moji nekad održavali traktore kak sad ja...to nesmijem ni spominjat.

Dalje neću više nikaj pisati.

Koliko ti rh napraviš godišnje kaj mjenjaš ulje na 100 rh??

Po tome ispada da bi ga ja trebal mjenjati 5 puta godišnje!?

I gde sam onda??

Sad se na 200 mjenja ina super max a petica je na sto sati se mjanjala .
Meni nije problem zamjenit ulje tako i susjed radi.
na 539 2 put godišnje a na 560 jednom pošto on manje radi od 39 .
Skuplje ulje je uvjek jeftinije od bilo kakvih popravaka.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
I ti stvarno vjerujuš u tu priču o laboratorijskoj analizi za svakog kupca?
Nebi u detalje išao jer nisam točno zapamtil ni ispitival..
A vjerovat ili ne je teško pitanje..Vjeroval bi kad bi došli kod mene na ispitavanje,a ovak je sve u zraku..


Ali ljepo je čuti da se rade neka ispitivanja i kontrole..Da nije samo kao za večinu toga stavi na policu i prodaj..
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Mi u sva tri menjamo jednom godisnje,obicno u prolece.
Za dva neznam koliko prave rh jer im sat neradi,ali ovaj srednji koji radi sve poslove, je od proleca do sada napravio 420rh a do kraja sezone ima jos dosta.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
To je kao jedan moj poznanik koji ima agregat za neku liniju za preradu. Dva mjeseca godišnje agregat radi na 80%opterećenja i on se vodio time kako su na traktoru mijenjali ulje jednom godišnje ali ako izračunamo to su ogromni sati rada.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A ima svasta ja sam pazim na strojeve i sate i od ulja temprature sve mora biti gore ispravno da se vidi.
Na 560 ispod 3 pritisak u teškom radu uopće nejde dolje .
Ulje mu je sve i da na fali vode.
Jednom sam slabo šelnu stegao i vidim tempratura blizu 90 on bacao vodu na gornje crijevo.
Da nije bilo sata ode.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ljudi pomagajte!!! Sutra idem vidit jedan 577, 86god. ,bez prednje vuce s hidro volanom i 5 brzina.... covijek tvrdi da je sve u dobrom stanju a i na slikama izgleda dobro...
Na sta obratit pozornost osim onog osnovnog ?
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Mislio san dal taj traktor ima svoje neke određene mane na koje treba obratit pozornost ?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ručna kočnica, kočnice, dim na auspuhu, pare na odušku, poskakivanje hidraulike, padanje praznih ruku kad je ugašen, buka mjenjača u leru.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Poštovanje, zanima me mogu li dobiti malo info o ovom traktoru ako netko poznaje čovjeka koji ga prodaje, itd? Cijena mi se čini ok, pa sam ga uzeo u obzir, ali imam osjećaj da nije baš u nekom stanju, a za 46 000 vjerojatno ne može ni biti.. Bilo kak bilo, hvala unaprijed.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Prodaje traktor a stavi dvije slike na kojima se pola ne vidi...još i dva torpeda na slikama...
 
Na vrh