• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Heb.. ih tri brzine...


Možda i ne, kod mene je ravnica sve.. prva oranje, druga sjetvospremač a za berač 1 ili 2 spora.. druge poslove neće radit
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Ma bitno da je on ispravan i da odradi poso, prednost mu je velika šta ima mokre kočnice i dobre gume! Jel mu pušta hidraulik iako ima vanjske cilindre?
Da mi je znati tko to još sada nije ovršio kukuruz?????
I oće bit kakva konverzija na novi tip limarije ili buš samo postojeću obnovil?
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Joj te mokre kočnice su spas.. to da je svaki IMT imao i odvojenu kabinu bilo bi nešto od tih traktora hehe

Gume mitas 12 platana ni godinu dana nisu stare

Hidraulik nakon par sati popusti lagano.. ali može se i to riješit da se ugrade ventili na cilindre ali meni ne potrebno

Kukuruz mi ima jedan kolega od oca, sijan po ječmu i žitu.. začudio sam se sa prinosom, preko 2 trotonke po jutru klipa a ništa skoro nije uložio u njega


Što se tiče limarije, preurediti će se.. bila jedna kabina nove tipe u Istri za 4 tisuće kuna bi mi ju čovjek dao ali me netko preduhitrio, haubu i prednji ram ču izrezat na laseru a sad kabinu bi probao nabavit Orginal ali ju podič i odvojit od mjenjača
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Ma odlično!
Ovo za kabinu i preuređenje limarije me zanima i pratit ću te jer me baš zanima kako ćeš to izvesti, a da je oku ugodno ;)
Naravno očekujemo još slika od ove ljute mašine i samo naprijed!
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Bit će materijala za gledat, imamo smisla bratić i ja oko bravarije.. meni je to i zanimanje a on je mehaničar, pa će poslje sjetve bit posla
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
"Pradeda" kako bi moj otac rekao za IMTejca je pripremio 15ak hektara za sjetvu
Ide ko metak, po oranju prva po drugom tragu sa drugom.. ulja ne troši ništa, dima mi mrvicu.. baš smo se začudili kako ide

20rqxci.jpg
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
da da, perkins
ma to je odprilike to 63-64 kw, e sad koliko je u stvarnosti ???
 

starr0905

Novi član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
15
Nadjoh na internetu trgovinu kod nas (da sad ne reklamiram).Zvao sam ih...uvoz je iz Poljske i košta 950kn.
 

starr0905

Novi član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
15
E,bas super....kad ti majstor kaze trebas orbitrol za 577 i jos te pozuruje da to sto prije rijesis.Ja ga rijesim u 2 dana,stigne na adresu,odnesem u radionu,a on kaze pa to nije to.!Na kraju se ispostavi da meni uopce ne treba orbitrol,vec onaj dio sto dodje na kraju cilindra od pomocnog serva.Samo sto stari majstori to zovu orbitrol i kak sam kaze "ja ne znam drugo ime" :) .Kak se to uopce zove i gdje to traziti?
 
Na vrh