• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta
N

Neven 533

Guest
sto mislite o njemu kakav je iskustva s njime.. i tako opcenito....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ima ga kum radi s njim samo šumu nikad ništa od polj.strojeva nije vuko.Relativno je zadovoljan,bučan je u kabini pogotovo ako si pola dana u kabini moraš imati antifone,problem ima s kočnicama jako loše koči ali ne samo njegov nego općenito.
 
N

Neven 533

Guest
ima ga kum radi s njim samo šumu nikad ništa od polj.strojeva nije vuko.Relativno je zadovoljan,bučan je u kabini pogotovo ako si pola dana u kabini moraš imati antifone,problem ima s kočnicama jako loše koči ali ne samo njegov nego općenito.

da meni je bas bilo radi tezih poslova kocnice mi za sada rade ali mi bas ne trebaju nekad jer sam staje nemas potrebu kociti to je dobro al ipak nekad i trebaju za stati pa cu ih doraditi bucan je ali ne bi bilo fora da nije zar ne heh :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Po meni jedan od boljih traktora sa istočne strane :)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ok traktor,omjer uloženog i dobivenog super ali sjedi cjeli dan u kabini i treskaj se po šumi mislim da ti neće biti baš cool ža šumu imt ili belarus ipak mislim ovaj drugi ako griješim ispravite me
 
N

Neven 533

Guest
imam tehnicko pitanje svugdje trazim al nigdje naci ne mogu u prvi diferencijal bocne reduktore i dali i u zadnje reduktore ulje zamjena i kakvo ako tko zna ..
do sada sam stavio transhidrol u mjenjac 85 njemacki pa me zanima dali moze on ili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
imam tehnicko pitanje svugdje trazim al nigdje naci ne mogu u prvi diferencijal bocne reduktore i dali i u zadnje reduktore ulje zamjena i kakvo ako tko zna ..
do sada sam stavio transhidrol u mjenjac 85 njemacki pa me zanima dali moze on ili

koliko mi se čini da u zadnje reduktore bočne ide (trube) ide hipenol 90 ali nisam 100% siguran
 
N

Neven 533

Guest
koliko mi se čini da u zadnje reduktore bočne ide (trube) ide hipenol 90 ali nisam 100% siguran

a vrag zna nigdje naci koliko ide i kakvo u upustvima ne pise :?:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
a vrag zna nigdje naci koliko ide i kakvo u upustvima ne pise :?:

Sipa se na polovici trube imaš imbus 10 ili 12 sipaš na taj čep dok ne počme curiti van na taj isti čep,ide negdje oko 0.7 litara
 
N

Neven 533

Guest
Sipa se na polovici trube imaš imbus 10 ili 12 sipaš na taj čep dok ne počme curiti van na taj isti čep,ide negdje oko 0.7 litara

aha hvala mjenjao sam u mjenjacu ma za cuditi crno ulje kakvih ljudi ima nemoze se ni saltati a sad ide sve ok osim cetvrte a za ulje u motoru da ne pricam kad sam ga prmjenio lijepse radi traktor i nije crno i rijetko ko sto je bilo katastrofa al zato se skinula cijena
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
aha hvala mjenjao sam u mjenjacu ma za cuditi crno ulje kakvih ljudi ima nemoze se ni saltati a sad ide sve ok osim cetvrte a za ulje u motoru da ne pricam kad sam ga prmjenio lijepse radi traktor i nije crno i rijetko ko sto je bilo katastrofa al zato se skinula cijena
Možda je problem (to kaj nejde u 4) njemačko ulje :scratch
Da probaš neko kvalitetnije možda bi šaltal ko automatik :rolfer:
 
N

Neven 533

Guest
Možda je problem (to kaj nejde u 4) njemačko ulje :scratch
Da probaš neko kvalitetnije možda bi šaltal ko automatik :rolfer:

to je najkvalitetnije sti ima odobreno od svih boljih traktora maseja fendt john deere internacional stayer ford david brown tako da nema sto sad se lijepse salta al ta cetvrta jedino na mjestu nekad i ude iz 5 u 4 drukcije nikako
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
to je najkvalitetnije sti ima odobreno od svih boljih traktora maseja fendt john deere internacional stayer ford david brown tako da nema sto sad se lijepse salta al ta cetvrta jedino na mjestu nekad i ude iz 5 u 4 drukcije nikako
Ako je odobreno od svih ti navedenih vrsta onda je valjda i tu dobro :?
 
N

Neven 533

Guest
Ako je odobreno od svih ti navedenih vrsta onda je valjda i tu dobro :?

pa valjda ili imt voli crno hehehehehehe sve idu jedino cetvrta a mozda su ju pojeli ako su puno s njom radili jer sa onako cilja u nju ne zalazi lijepo sad ko zna trebalo bi otvoriti pa vidit a mozda i hocu kad ga budem farbao
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
pa valjda ili imt voli crno hehehehehehe sve idu jedino cetvrta a mozda su ju pojeli ako su puno s njom radili jer sa onako cilja u nju ne zalazi lijepo sad ko zna trebalo bi otvoriti pa vidit a mozda i hocu kad ga budem farbao
Daj ga otvori.
Mene isto zanima kak to izgleda iznutra :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh