• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Možda bu čak i lakše taj mjenjač podnesel koji konjič više (naravno, u pametnim rukama) nego gospa Fahreta.
Meni izgleda zanimljiv projekt samo da mu je štuknul rezevar da ispuni onu prazninu.
Zvuk motora neponovljiv.
A mjerač ulja motora su isto interesantno smjestili.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Pozdrav ljudi nisam dugo bio na forumu, nekako su sad druge mreže prestigla forumski platforme ali evo, da se malo i tu javim....

Napravio sam grijanje na traktoru pa možete vidjeti kako to sad izgleda..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Takav je traktor tehnički neispravan i u RH ga ne bi mogel registrirati.
Iako ne sumnjam da te kočnice vjerojatno rade bolje nego originalne 🤞
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Ma briga ga za registraciju, ma prošlo bi to bitno da se očita sila kočenja, a prerade se dogovore uz ručak. Uglavnom smo to odradili ima više od desetak godina i čovjek je prezadovoljan, ništa više nije dirao ekstra koči, pod teretom prikolice drži i u svim obalama. O ovom sam napisao nešto prošle godine ali nisam imao sliku. Ako nekoga interesuje detalji rada mogu mu pojasniti.
 
  • Like
Reactions: ZJ

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Ne ovo su doboš. Da pričali smo o tome, pa sam rekao ako bi neko radio da bi bilo lakše sad uraditi sa diskom. Možda sam i tebi preporučio, pa sam bio ostao dužan slike.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
@smilan, nema problema. Vidio sam vec disk kocnice na IMT. Ljepo i dobro rade. Ali mene zanima sta se dogada kad je na njim puno blata i zemlje? Onda sta koce?
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Ja sam na 539 ugradio onu AHS pumpu za hidro volan, naprijed ispod pumpe goriva. Na nju sam spojio ulaz iz getribe preko filtera, a povrat kroz poklopac, ima jedan cep.
Tlacnu stranu na razvod sa 3 rucke, sad imam dvosmjernu hidrauliku na 3 kruga, a hidraulika od traktora normalno radi.
Otvorio sam getribu i sve oprao naftom..
Sad je jd50 unutra..
Može koja slika kako si to izveo
 

Najnoviji postovi

Na vrh