• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Nisam ugrađival nikad ali ne vidim zasto ne bi bilo dobro. Ma da ja to ne bi ugrađival jer mislim da je to nepotrebno. Ak mi je traktor bil bez toga 40 godina može i dalje
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Razmisljam o nabavci polovnog manjeg IMT-a, ali zbog mojih problema s kraljeznicom trebalo bi "smeksati" sve komande koje je moguce, vozio sam male Imt traktore pa znam koliko su tvrdi!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bremza nije problem , a bogami ni kavačilo ..volan je več riješen samo potraži na forumu ..
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
[YT]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tgCecpKzivM[/YT]
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
puknuti ajd kako omeksat kocnice na 540 i 549 npr, pakne nove i sve, al nemos to stisnit ni da hoces, putem poluga? tako sam odradio kvacilo na 549 i sad je mekano :)
pricam o mehanickim kocnicama jel
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
To i mene zanima na 540,trenutno ima tkzv. ASS (ak stane stane) :icon_eyes:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Pa ne znam dečki ,jel to baš takva katastrofa. Nanitao sam nove obloge na 540, doboši dobri , polužje malo poriktati i traktor stane kad hočeš ,čak i na teh.pregledu.Ovo je moje iskustvo.Naravno potrebno je bremzu stisnut onak kak se to kod nas na selu stišće ;)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,211
To nije to ak se ja s svojih 76 kila stanem na nju i još se huprem u volan i još ne staje :mur:
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Tino, ne treba ti ni tolko kila, samo sve treba bit na svojem mjestu.Vjeruj mi , i ja imam jedan dobar brijeg za obradu i još jedan za izvoženje na glavnu cestu sa dosta jebenim izlazom
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Možda je njega projektiral neki kiropraktičar , kako bi njegovi potomci zaradili pare na ravnanju kičme
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Slazem se sa kolegom @imbrom,kad je sve na svom mjestu nema problema sa kocenjem. Kad guzi dodje prpa zaustavi se to da je samo 1% ispravna kocnica.
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ma gledajte ,došli su novi traktori ,svemirska tehnologija, al još uvijek u puno domaćinstava rade i ovi o kojima sad razgovaramo.Sve je to lijepo , kad je traktor daleko bolji od auta na autocesti, al moramo se služit i s ovima .Othranili su mnoge generacije , i još će.Razumijem da sve mora ići prema napredku , pa tako i tebe Tino, mlad si i normalno je da težiš nečem boljem. Nek ti je sretno , i ja bih nekakvog duplaka malo jačeg, al ne znam jel mi se isplati za ovo malo zemlje kaj obrađujem, a znam da mogu napravit s ovim što imam.Oprosti Tino što sam baš tebe sad spomenuo, al situacija koju sam opisao je opčenita.
 

Najnoviji postovi

Na vrh