• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Aaa, to , ne smijem u ovoj temi toliko off, možda moja kora nije više siva, al meni služi sasvim ok
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ljudi, kocnice na IMTima uopce nisu toliko loše koliko neki misli. Problem je najviše u glavama vlasnika koji ne održavaju te traktore. Moj 533 koci ko metak. Svi uvijek navode 558 kao pojam loših kocnica a ja tvrdim da to nije tako. Te kocnice mogu kociti izvanredno ako se naprave sve kako treba. Ljudi šparaju i cude se kak to ne radi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kočnice na IMT-u ni su loše dok ih netrebaš :icon_rofl: Kad ih trebaš moraš ranije kočiti a ako ih usporediš sa bilo kojim drugim traktorom lošijih nema govorim o novim traktorima tj kad su bili novi !!
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
To je možda tvoje islustvo puknuti ali dođi kod mene pa vidi jel koci ili ne. A ti željko kž , nisam procitao tu niti jedan tvoj komentar a da nije pljuvanje tak da mi baš nije jasno cemu to.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Gajtan ako koci kao metak,to onda znaci tek kad udari u nesto staje.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Gle ja ti velim da koci dobro ako se dobro napravi a ako ne održavaš nego siluješ bezveze onda naravno da ne. A sad ti to sebi tumaci kako te volja. Neki vele da moraju cijelom težinom stati na kocnicu da bi kocila a ja tvrdim da nikad ne bi dozvolio da dođe do toga
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ni je pljuvanje nego realan prikaz sječam se svih Imt-a kad su se počeli proizvoditi 533 539 558 567 540 560 577 sve sam vozil šarafil tak da imam takvo mišljenje no vozil sam idruge marke (ali da ne kvarim temu) pa ako 40 godina imam dozvolu za traktor vozil sam i prije nje i to puno više od 100 raznih traktora po meni dosta za procjeniti mane i vrline traktora .
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Pored IMT-a imam i kineza i kod njega evo za godinu i pol nisam ni dotakao kocnice,a koci odlicno. Na imt-u promjenim pakne,opruge i za godinu dana ih bar tri puta moram stelovati.i opet ne koci kao kinez i tako je od kad je dosao kod nas 86-te.godine. I kinez je obicna skalamerija ali su mu bolje kocnice rijesene.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Niti ja tu procjenjujem tebe niti vrlnine traktora kak ti veliš nego mi samo nije jasno cemu takvi komentari. Ako covjek pita nešto u vezi traktora(nebitna je tema) a ti mu odgovoriš nešto tipa najbolje ga je prodati i sl. to mu ništa ne pomaže ili kak je covjek na nekoj temi postavo pitanje na šta pripaziti kod kupnje IMT... a ti mu odgovaraš da je najbolje pripaziti da na haubi ne piše IMT. Pretpostavljam da to nije odgovor koji traži.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Po Imt-u se ne mora pljuvati, on sam sebe "zapljuje", kad na sve strane pusta sve tekucine koje god sadrzi.. :icon_e_biggrin:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Pored IMT-a imam i kineza i kod njega evo za godinu i pol nisam ni dotakao kocnice,a koci odlicno. Na imt-u promjenim pakne,opruge i za godinu dana ih bar tri puta moram stelovati.i opet ne koci kao kinez i tako je od kad je dosao kod nas 86-te.godine. I kinez je obicna skalamerija ali su mu bolje kocnice rijesene.

Probaj iduci put zamoliti nekoga drugoga da ti složi te kocnice možda budu bolje radile. Možda nešto radiš krivo.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Radim ja sebi kocnice i na kamionima i autima i nemam problema. Nije to toliko lose da moram ustajati da zakocim kako Tino rece,ali treba dakako vise snage nego za kineza.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Probaj iduci put zamoliti nekoga drugoga da ti složi te kocnice možda budu bolje radile. Možda nešto radiš krivo.
Kolega Gajtan ovaj put se slažem sa tobom :icon_thumright:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Radim ja sebi kocnice i na kamionima i autima i nemam problema. Nije to toliko lose da moram ustajati da zakocim kako Tino rece,ali treba dakako vise snage nego za kineza.

Prijatelj, a koliko ti je kinez mlađi? Pa nemreš uspoređivati nešto što je proizvedeno 80ih i nešto što je proizvedeno prije par godina pa makar se radilo i o kinezu. I na kraju krajeva zašto ne bi valjalo ako je kinez?

Ajde Željko, nek se i ti jednom slažeš sa mnom oko neceg.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
A vidi jednu stvar,kod mene ima IMT-ova koji su godinu stariji od mog kineza koji je inace prve minute odradio u martu prosle godine,i ista je ova prica.
Nisam ja rekao da to nikako ne koci kao sto neki rekose i da moras zapinjati kao medo da stanes. Samo kazem da treba malo vise snage. A i dostelovati kocnice nije neki posao,naravno ako su dobre pakne.
 
Na vrh