• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam neću za sad nešto puno radit s njime pa će tako ostat.
Kasnije ako malčer kupim pa ćemo nešto više složit i ovo malo je došlo 100 eura.
Ali radi super pa mi nije žao.
Jedina mana ručica u donjem položaju malo smeta
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Poceo sam sa zatvaranjem kabine na svom 539.



Do ovde sam stigao sa radovima,iznad ovoga ide staklo, oko rukavaca lim,a na sredinu tablica.Posto imam nekih nedoumica,svaki savet i slika su dobrososli:biggrin:
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,502
Samo nek bude na šarafe da netreba u slučaju popravka hidraulika kabinu skidati i brusilicu upotrebljavati.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Za zatvoriti ovaj dio sa staklom trebalo bi napraviti okvir (po mogućnosti sa gumom) i naravno sa se može skidati ili otvarati prema gore (barem djelomično). Ili kad bi negdje naći neku staru kabinu od koje bi se moglo kombinirati sa uokvirenim staklom.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Samo nek bude na šarafe da netreba u slučaju popravka hidraulika kabinu skidati i brusilicu upotrebljavati.

I po mogućnosti sve sve šarafiti na gumu radi buke.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Samo nek bude na šarafe da netreba u slučaju popravka hidraulika kabinu skidati i brusilicu upotrebljavati.

Planirao sam je drugacije, ali zbog materijala kojeg sam imao uradih ovako i kad sve izvarih setih se upravo toga sto i ti opazi:mur: tako da sam na ovu kutiju sto stoji popreko, iznutra navario nosac i safice se za kabinu

Za zatvoriti ovaj dio sa staklom trebalo bi napraviti okvir (po mogućnosti sa gumom) i naravno sa se može skidati ili otvarati prema gore (barem djelomično). Ili kad bi negdje naći neku staru kabinu od koje bi se moglo kombinirati sa uokvirenim staklom.

Nema potrebe nizakakvim okvirom,vec ce biti kao i na fabrickoj kabini,na donjoj sam vec napravio ušice a i bice i na gornjoj i staklo ce se safiti na 4safa a oko stakla ide keder.Razmisljao sam da se otvara,ali shvatih da nema potrebe za time, dok mi je cirada bila tu nikada nije bilo potrebe da je sklanjam da bi tuda nesto stelovao,mozda samo ostavim otvor na limu sa desne strane iznad rukavca da bi mogla mala rucica za stelovanje da se okrece.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na 560 je to zatvoreno sa prešanim limovima i ne smeta , jedino smeta staklo iznad tj njegova gornja cijev kod popravka hidraulike isl . (no na IMT -u uvjek nekaj smeta ili fali:icon_rofl:)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Zato na 560 se okreće kabina kod popravka hidrulika samo rijetko ljudi rade.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Misliš zadni dio diči u zrak? Opet moram skinuti dodatni dio hidraulike kiperi, blok, crijeva, dio struje i limene poklopce lajtungi kočnica moraju u svakom slučaju . Rađe poklopac podignem zakopčam pa prekopčam i van .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne kipa se natrag .
Jel se može obloga ručne zamjenit izvana slabo drži.
Neda mi se poklopac skidat puno posla
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Na kojem bi to skidao? Ako budeš radio obavezno ugradi dobar materijal, nemoj original jer loše drži a možda mogu poslikati komad da vidiš kako izgleda.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Na 560 ne drži jako slabo trebalo bi oblogu zamjenit ima u masivi nije ni 200 kn bog zna jel valja.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne Jel se može obloga ručne zamjenit izvana slabo
Ne može mora poklopac dole , oblogu sem stavil od rusa od kardana zanital sa bakrenim nitnama i obrusil prednji rub doboša laganije sastaviti i kod sastavljanja pazi na rascjepku .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Neznam kako izgleda to od rusa a ovo original ne valja ništa, bacit ćeš novce. Ovo što sam ja stavio kaže majstor da je devina koža isprepletena sa nekom žicom i jako lijepo drži za sada. Moraš skinuti poklopac hidraulike za taj zahvat.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bude pričekalo pošto mise neda raskapat radi ručne .
A nije da i treba baš probat cu ju dotegnut .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Od rusa je pletenica širina odgovara jedino treba skratiti kod povučene ručne nemože krenuti cijena je bila 70 kn u mađarskoj .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Cijena ti je odlična, može neka informacija pod koji komad se to traži i kupuje?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Danas uhvatih malo slobodnog vremena pa nastavih radove na :tractor: sutra cu ceo dan posvetiti ovome i nadam se da ce biti gotovo:cool2:
U medju vremenu moja debela guzica dobi i novo sediste, nadam se da nece procio kao staro ispod mojih 140kg zive vage :icon_lol:
Uhvati me mrak pa su slike malo losije,sutra ce biti bolje


 

Najnoviji postovi

Na vrh