• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

B

Bobo

Guest
Fritz kaže:
dal znate možda di bi bilo pretplužnjaka za kupit (rabljenih) i dal ko ima pretplužnjak na imt plugu?

Postoje aftermarket (mala privreda) pretpluznjaci za IMT polugove i vidio sam ih u Srbiji u Rumi na vasaru. Za cjenu nisam pitao, jer mi ne trebaju, al izgledaju sasvim OK...
 
M

mboz245

Guest
moj novi plug imt 756 visoki kliners

evo baš kao što veli naslov kupio sam novi (rabljeni) plug za zaoravanje kukurozovine pa me zanima vaše mišljenje
kako vam se čini i dali ga nisam preskupo platio, cjena je bila 2000 kn.


 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: moj novi plug imt

nisi punu platil,a sa kojim traktorom ga misliš vuči.
 
M

mboz245

Guest
Re: moj novi plug imt

torpedo td 4506 inače sam od istog čovjeka kupio i traktor sa kojim je plug bio vučen
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: moj novi plug imt

ako nemaš teške zemlje onda ga valjda nebuš strgal.
 
M

mboz245

Guest
Re: moj novi plug imt

nadam se da bude sve u redu neki dan sam zaoravo kukuruzovinu i ide kao pjesma
 
M

mladi kosac

Guest
Re: moj novi plug imt 756 visoki kliners

pa naravno da ide.ja imam takav plug i bez problema zaoravam kukuruzovinu iza kombajna bez freze
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
Re: moj novi plug imt 756 visoki kliners

a gdje su ti crtala to nisi dobio s njim ili si skinuo
 
M

mboz245

Guest
Re: moj novi plug imt 756 visoki kliners

dobio sam samo još nisam stavio gore , jedno crtalo je još potpuno novo
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Re: moj novi plug imt 756 visoki kliners

ja imam 755 niski klirens torpedo 45 se igra s njim
fotografija0022.th.jpg
[/url][/img]
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Re: moj novi plug imt 756 visoki kliners

snupy kaže:
ja imam 755 niski klirens torpedo 45 se igra s njim
fotografija0022.th.jpg
[/url][/img]

dopeljaj ga kmeni pa bus se predomislil :lol: :lol: :lol:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: moj novi plug imt

mboz245 kaže:
torpedo td 4506 inače sam od istog čovjeka kupio i traktor sa kojim je plug bio vučen

plug si povoljno kupil,fali ti jedno produženje,jel to 12"? ,ja sam olt 12" prodal za duplo više
kolko je koštal traktor?u kakvom je stanju?kabina da ili ne?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ako nekog slučajno zanima

cjenik IMT plugova

1. IMT 610.10 = 5.166,00 Kn - jednobrazni 16"
2. IMT 755.20 = 7.195,00 Kn - dvobrazni 10"
3. IMT 756.20 = 8.302,00 Kn - dvobrazni 12"
4. IMT 757.20 = 13.776,00 Kn - dvobrazni 14"
5. IMT 758.20 = 13.899,00 Kn - dvobrazni 16"
6. IMT 756.30 = 14.022,00 Kn - trobrazni 12"
7. IMT 757.30 = 19.803,00 Kn - trobrazni 14"
8. IMT 758.30 = 20.049,00 Kn - trobrazni 16"
9. IMT 610.767 = 23.677,00 Kn - jednobrazni 16" - OBRTNI
10. IMT 610.684 = 40.198,00 Kn - trobrazni 14" - OBRTNI

Sve cijene su sa PDV-om.

Na ovu cijenu možete dobiti i dodatni popust za gotovinu.
:shock: :shock: :shock:
 
B

Bobo

Guest
PRESKUPO...

IMT plug s Vogelovim pluznim tjelima 2x12" kosta s jednim crtalom 7500Kn (cjena s PDV-om).Obican IMT plug se kraj njega moze sakriti, pogotovo ovi novi, jer su lose kvalitete.

Ja cu na proljece kupiti IMT s Vogel daskama, crtalom i perima, pa cu vam napisati koliko tocno kosta.

Inace, IMT tocak za plug kosta 1600Kn kod nas u svakoj trgovini gdje sam pitao, a mogu ga nabaviti za 100€ u Rumi ganc novi ;)


Odakle ti ove "lude" cjene?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Interesiro sam se o plugu 2x16,pa sam poslao mail,čist informativno.
Ja sam zino kad sam to vidio...
Cijene su mi odavde http://traktori.hoola.hr/
Pa frend mi je kupio novog 2x16 sa točkom za 12 000!!!!
A koliko tu dođe!!!!
:shock: :shock: :shock:
 
B

Bobo

Guest
Ha ha ha... Poznat mi je lik, kod njega sam prikolicu kupio...

Ovo sto trazi za plugove je previse.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
E svašta se o njemu (dotičnoj firmi) može pisat, sad je možda i drukčije malo, ali nekad je to bilo strašno..
Jedan poznanik je uzeo tamo novog 539, kad je došo po njega nema ni sica (sjedala), kao 100dem je ono a prodavač kaže nemožeš bez njega vozit. Naravno štošta je bilo na računu još povrh cijene traktora (gole šasije :mrgreen: ) a kako je tip živac pošalje ih u žensko međunožje, ode do prvog komšije donese furak drveta stavi u traktor i otera ga kući.. Gazda firme nije mogo vjerovat..
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
273
kikic MF kaže:
onda sve pet al več je malo vinuta gdi se kopča na desnoj strani i sad treba odšerafit i stavit drugu al nije moj plug pa mi niti nije to potrebno ja sam ga samo imao za jedno oranje i to je to bilo i moji dojmovi o tom plugu su bili odlični. ore super i super okreče bez daljnjeg pa čak i bez pera na vrhu
ne sječam se tvog trobraznjaka al kužim te kaj mi hočeš reč da su ti bili vijki umjesto osovine za kopčanje. i kako je to oralo 3x10 to si s 549 orao?
planiram kupit imt plug 756 pošto sam jednog dobio od susjeda jer se više ne bavi s tim pa mi dao pod račun od kombajniranjapa bih kupio još 2 nekakva rashudovana pluga i složio 4 braznog ako bi to naravno bilo isplativo ili kupit nekog 4 braznor lošeg pa ga uredit što mislite???

kikic, jesili pravio sta sa plugovima mislim jesili usoio sloziti brazde i ja imam plan tako nesto uraditi pa me zanima mozeli to tako da ide. :scratch
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
odustao od tog slaganja preskupo mi je to a plug sam dobro prodao susjedu :D htio je plug na silu i onda sam mu ga prodao. sad ču nač neki 4x12 za plitko oranje strni a za dublje i teže polsove imam 3 braznog. ma ja znam da mene jedan 4x12 čeka. nitko ga niti ne gleda još samo s gazdom malo natežem i bit če to ok
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
koliko planiraš platiti 4x12"?ja sam prošle godine još malo kupio jednoga staroga lemkena u vrlodobrom stanju za nekih 1100e.
 

Najnoviji postovi

Na vrh