• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Nema na čemu, ja sam zadovoljan kako je ispalo. Na sve prikolice imam okretne a takvu istu imam i na prikolici za gnoj već par godina i nikakvih problema.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Jel zna ko di bi bilo za nabaviti pante od stranica za imt-ejku?
Ili bum si moral sam raditi?
 

tv732

Član
Tu od
28 Stu 2009
Poruka
32
Kolege dobra veče.
Da li se negdje u bosni moze nabaviti felga za imt prikolicu sa 5 rupa za gume balonke 15.3. Unaprijed hvala ako znate da to neko ima u prodaji
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Trebao bih pomoć ako tko ima registriranu imt prikolicu, prvu seriju koja kipa samo unazad. Išao sam danas se raspitati opet za registraciju preko sudskog postupka za utvrđivanje vlasništva i mislim da ću si to rješiti, ali prije nego krenem u postupak treba mi jedna informacija. Tako da ako tko pozna koga ili ima takvu učinio bi mi veliku uslugu da se javi.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Planiramo na IMT prikolici dimenzija 3x1.80x0.40 mjenjati pod te bočne i zadnju stranicu nove.
Prikolica se koristi doslovno za prijevoz svega, od žita, drva, zemlje, kamenog materijala itd
Dal bi 3mm lim bil dosta jak za pod ili treba deblji?
Stranice nebi sami slagali, a sad je pitanje dal kupiti materijal( i kakav) i dati nekome da to složi ili
npr dal bi bile dobre ove stranice s rositeha i kaj bi bilo na kraju isplativije?
Ak znate negde da isto ima tak stranica ili skroz gotovih može i ta preporuka, baš ih ne nalazim..
Nisam pante dolje uračunal, ali oni nisu neki presudni trošak.
Ovih zatvarača isto ima različitih veličina, pa sam odabral ove najveće, iskreno nisam siguran koja mjera bi pasala, a na isti princip su i sad složeni.
Fala :ppozdrav:
rosi.png
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
I ja planiram tam stranice kupiti, meni se čini sa oni imaju najbolje cijene, i imaju sve kaj treba. E sad neznam kak se more prek granice sad.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
I ja planiram tam stranice kupiti, meni se čini sa oni imaju najbolje cijene, i imaju sve kaj treba. E sad neznam kak se more prek granice sad.
A pise da dostavljaju putem GLSa, a mozes si i sam dogovorit neku drugu dostavu ak hoces, cak moze i placanje pouzecem.
Mi bi isto na dostavu ak budemo uzimali zbog corone, a inace nemam ni vuru do tam..
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
To vrijedi vjerojatno samo za pogranične, nije baš tak blizu s traktorom za ići.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A znam, gle polako se vozi i nema brige, torbu iza zica obesim, špeka nutra, kobase, luka i polako se vozim, stanem ak sam gladan i nema brige, ali neznam jel bi pustili prek sa raketom?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,312
Koja svrha ići s traktorom? Ionak treba stranice na nečem voziti. Moj otac je od tamo dopeljao traktor i nije baš blizu, pogotovo kada se voziš s traktorom.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Ti za šumu, trsje, poljoprivredu i tak neke stvari nemaš vremena jer non stop delaš, ali bi išo s raketom oko 70km u jednom smjeru po 4 stranice i jos malo željeza, zanimljivo 😂😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Bitna je volja, ak nemaš volju onda niš stoga, viš ja sve pomalo delam. I kolko tolko sve stignem, stižem jer sa ljubavlju delam. 😉❤️🍺
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
244
Je li vrijedi Imt kiperica 73 godište, 1 vlasnik, registrirana, trostrani kiper, nove gume, garažirana, malo hrđava po stranicama 10000kn?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ako nije savinuta šasija, svakak da vrijedi (ako nema puno posla na njoj).
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
Nemoj puno razmišljat, ako treba kupuj odmah. Cijena je i više nego povoljna.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
244
To je susjed vozil jednom godišnje po drva i za berbu kukuruza. Kaže da nije 5 put kipala. Dolje je sve suho i na oko ravno, samo ne mogu probati kipanje jer je puklo ono metalno crijevo na samom početku, kroz koje ide ulje. Pod su daske koje nisu oštećene i onda gore lim. Jedino nema drvene nastavke, to si moram napraviti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh