• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
To se povari, nama je to isto puklo.
Ako znaš kakva je nemoj puno razmišljat.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Evo par slika na brzinu. Sad samo da složimo nastavke i može u berbu.
Na koliko bara napumpati gume?
IMG_20210920_191005.jpg IMG_20210920_191036.jpg IMG_20210920_190952.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Obzirom da su stare, nebi više od 3 bara.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Taj pant me podsjetil jednog mojeg zahvata kad sam još mali bil.
Mi smo kod kolege mjenjali pante jer su se stari potrgali i naravno (nismo znali) zavarili smo ih kojekak.
Stranica se nije dala otvoriti a nama bedačekima nikak nije bilo jasno zakaj
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Imam ih ja doma što sam skinuo sa svoje prikolice pa bi se još dao koji iskoristiti ako treba?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Taj pant me podsjetil jednog mojeg zahvata kad sam još mali bil.
Mi smo kod kolege mjenjali pante jer su se stari potrgali i naravno (nismo znali) zavarili smo ih kojekak.
Stranica se nije dala otvoriti a nama bedačekima nikak nije bilo jasno zakaj
Veliš i danas bi isto tak napravil 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
A to ne, to mi se duboko urezalo u pamčenje.
Ne vele badava ljudi da se najbolje na svojim greškama uči. Točno je tak.
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Pozdrav svima, kolega je kupio imt prikolicu koja na sebi ima gume 215/75 R 16. Po meni to nisu original felge posto su na mojoj i ostalim prikolicama za koje znam 16 cola gume ali uske, bas za prikolicu. Ove njegove imaju za kupit najvise sa 10 platana, hoće li to biti ok? Po meni su to od kombija nekog gume, al su upisane u prometnu i tako vec dosta godina vozi prikolica
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Ja imam od kombija 16cola gume gore, mislim da su 225 širine. Ako imaju C oznaku na sebi bit će dobre.
Jednom sam dovezao jedno 5 T mokrog pijeska u njoj iz 15 km dalekog kamenoloma. Ništa im nije bilo
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Ja imam od kombija 16cola gume gore, mislim da su 225 širine. Ako imaju C oznaku na sebi bit će dobre.
Jednom sam dovezao jedno 5 T mokrog pijeska u njoj iz 15 km dalekog kamenoloma. Ništa im nije bilo
Tak sam i mislio... Ako su do sad vozile bez problema ove stare ispucale budu i nove vozile
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Naravno da bi bilo bolje stavit 7.50-16 koje su orginal za nju, ali ide i ovako sasvim dobro.
Svake godine trpamo u nju 6 kubika kukuruza kad je berba i nemamo nikakvih problema. Pumpamo ih na 4.5-5 bara.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ima i 255/65-16. Te bi bile još bolje, ali je malo felga uska za njih.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Za rally ide uža guma, ova bi bila za drift samo jel bu ju raketa mogla leči :hahah:
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Da li prikolica koja ima samo ručnu kočnicu (pomoćnu) mora ići na valjke na tehničkom? Prvi put ju registriram pa eto da pitam. Radi se o IMT jedno osovinki, imala je zrak nekad ali je prijašnji gazda radio atest, smanjivo nosivost tako da sad ima samo ručnu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Meni je rečeno na tehničkom da mora.
Na kolko je sad nosivost?
 

Najnoviji postovi

Na vrh