• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Hvala narode kad otopli eto me na poslu.Sada uzalud,mnogo je hladno.Pozdrav,Frenki
Francek, jučer si nas napuštal jer ti niko ne odgovara, a danas več odustaješ
:scratch
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
netreba odustajati.......kada je meni nešto pokvareno, pa da sjekire padaju, to se mora napraviti.......u subotu mjenjao selene na autu, na minus 6.......i ostao živ......:partyman:
 
N

Neven 533

Guest
Hehe tako i meni al eto ja vec švajsam peć pa ce biti toplije od bacve od goriva...
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
Pa dobro,moramo da damo malo vatre.Ali sam danas zvao momka od kok sam kupio IMT-a i reko mu kako nije u redu da samo sto sam kupio odmah rasturam(da mi se komsije raduju,jebg-)Na to ce on :Kod mene nije pustao a i stvarno ja sam ga dovezo nekih 20kmi kad sam stigo kuci nista nije pokazivao,nikakvo ulje.Kao razlog naveo je hladno vreme i da se semering(utvrdio)zbog hladnoce.I sad ja sam ga pre neki dan drzao upaljhenog i nesto radio sa njim,i u povratku u garazu nisam primetio da curi,pa pitam sebe dali da sacekam toplije dane pa sve to proverim u oranju i budem siguran u sve to ili raditi.Mozda su semerinzi na izdisaju.Ma nije problem sve to zameniti no problem je rasturiti pola traktor zbog dva semeringa.Pozdrav,da cujem vase misljenje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa dobro,moramo da damo malo vatre.Ali sam danas zvao momka od kok sam kupio IMT-a i reko mu kako nije u redu da samo sto sam kupio odmah rasturam(da mi se komsije raduju,jebg-)Na to ce on :Kod mene nije pustao a i stvarno ja sam ga dovezo nekih 20kmi kad sam stigo kuci nista nije pokazivao,nikakvo ulje.Kao razlog naveo je hladno vreme i da se semering(utvrdio)zbog hladnoce.I sad ja sam ga pre neki dan drzao upaljhenog i nesto radio sa njim,i u povratku u garazu nisam primetio da curi,pa pitam sebe dali da sacekam toplije dane pa sve to proverim u oranju i budem siguran u sve to ili raditi.Mozda su semerinzi na izdisaju.Ma nije problem sve to zameniti no problem je rasturiti pola traktor zbog dva semeringa.Pozdrav,da cujem vase misljenje.
Momak neki dobar trgovac :scratch
Nije se semering ukrutio, nego se ona rupa (koja je predviđena baš za slučaj da semerinzi propuste) zaštopala, pa je iscurjelo kaj je imalo. Kad se opet nakupi počelo bu opet kapati. To je bar moja predpostavka.
Nego, jel taj 540 sa rakovičinim motorom ili je gore fiat?

A to kakav je ili nije problem te semeringe zamjeniti, ustvari ugraditi i spojničke zvaditi, buš tek videl. Poželel buš da ga triput kalaš na pol radi bilo čega, samo ne radi semeringa.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Dobar trgovac sve ljepo opere i očisti i dok se za par dana nakupi ponovo procuri. Ako ideš do njega slućajno nagledaj se gdje je kod njega stajao duže vrijeme i sigurno ćeš na podu vidjeti ulje 100 %
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
Ma nije problem to zameniti,popijemo 2l vina pola dana i zavrseno nego nisam nesto voljan to da radim.Praticu malo situaciju pa cu tamo na prolece sigurno rasturati.A u principu nije los traktor za te pare jebga.poz.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ma nije problem to zameniti,popijemo 2l vina pola dana i zavrseno nego nisam nesto voljan to da radim.Praticu malo situaciju pa cu tamo na prolece sigurno rasturati.A u principu nije los traktor za te pare jebga.poz.
Znači počnete u 24 sata, a završite u 12? Ako si tak mislil onda bi i mogli (ak zapnete) za pol dana završiti taj posel.
E sad, u one 2l vina se nebi htel mešati. Niti dali bu vam dost, a ni kad ga bute pili (na početku ili na kraju polovice dana)
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
E,sad litar dva mozda vise a po zavrseni posao.A za koliko ce mo zavrsiti pa vide cemo,nisam to radi ustvari videcemo koliko bude.
 
N

Neven 533

Guest
Pa dobro,moramo da damo malo vatre.Ali sam danas zvao momka od kok sam kupio IMT-a i reko mu kako nije u redu da samo sto sam kupio odmah rasturam(da mi se komsije raduju,jebg-)Na to ce on :Kod mene nije pustao a i stvarno ja sam ga dovezo nekih 20kmi kad sam stigo kuci nista nije pokazivao,nikakvo ulje.Kao razlog naveo je hladno vreme i da se semering(utvrdio)zbog hladnoce.I sad ja sam ga pre neki dan drzao upaljhenog i nesto radio sa njim,i u povratku u garazu nisam primetio da curi,pa pitam sebe dali da sacekam toplije dane pa sve to proverim u oranju i budem siguran u sve to ili raditi.Mozda su semerinzi na izdisaju.Ma nije problem sve to zameniti no problem je rasturiti pola traktor zbog dva semeringa.Pozdrav,da cujem vase misljenje.

E ja sam tako kupio bilo ispravno al sam sve rastavio da vidim pregledam ...
Bolje spriječiti nego lijeciti odmah kad raskapas malo sve pregledas druk lezaj lamelu i to ...
Dok ti je prilika ...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Pa dobro,moramo da damo malo vatre.Ali sam danas zvao momka od kok sam kupio IMT-a i reko mu kako nije u redu da samo sto sam kupio odmah rasturam(da mi se komsije raduju,jebg-)Na to ce on :Kod mene nije pustao a i stvarno ja sam ga dovezo nekih 20kmi kad sam stigo kuci nista nije pokazivao,nikakvo ulje.Kao razlog naveo je hladno vreme i da se semering(utvrdio)zbog hladnoce.I sad ja sam ga pre neki dan drzao upaljhenog i nesto radio sa njim,i u povratku u garazu nisam primetio da curi,pa pitam sebe dali da sacekam toplije dane pa sve to proverim u oranju i budem siguran u sve to ili raditi.Mozda su semerinzi na izdisaju.Ma nije problem sve to zameniti no problem je rasturiti pola traktor zbog dva semeringa.Pozdrav,da cujem vase misljenje.

Moj ti je savjet radi to sada jer ti se nikada neće dati to raditi-sad je vrijeme za to,ja svake godine u 1.mj. rastavljam i mjenjam što treba i što mislim da može još malo i to mjenjam.Najskuplje je kad traktor u sazoni stoji zbog moje nemarnosti.Moj je bio rastavljen 20 dana sve lagano rastavljo,mjenjo i sastavljo-danas je sve gotovo svaka i najmanja sitnica na svom mjestu.
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
E,moj druze ubi ova tranzicija.Ebo je onaj ko je stvori.Mi smo jedne velike zrtve a sta ce tek biti bog neka nam je na pomoc.
 

Najnoviji postovi

Na vrh