• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

N

Neven 533

Guest
IMT 533 alanser

Zanima me ako ko zna dali bi se u Srbiji mogao kupiti nov alanser i gdje???
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Zanima me ako ko zna dali bi se u Srbiji mogao kupiti nov alanser i gdje???
Inače za IMTa je original Iskra tj. slovenski proizvod, a da li u srbiji proizvod nove anlasere i kakve to nemam pojma...
 
N

Neven 533

Guest
Inače za IMTa je original Iskra tj. slovenski proizvod, a da li u srbiji proizvod nove anlasere i kakve to nemam pojma...

Neznam dal proizvode ali sigurno ima ih kako sam čuo dok se ovdje nećakaju da naruče guraju sve i svašta kupio sam Iskrin grijač na 577 sad kad je filter skinut kad zagrije vatra izleti iz usisa traktor pali ko mina... :weedman:
 
D

dabegovic

Guest
dobar dan svima, nisam baš previše aktivni član foruma, nije da se ne trudim al idem na faks i sve ostalo pa nemam baš vremena za to. i imam pitanje za sve forumaše dal tko zna na koji princip rade one kontrolke za žmigavce na novijim imt-ima, dakle zanima me kompletna shema tog sklopa koji prati koliko imate prikolica iza sebe, jer ima tri kontrolke ona koj radi kad je sam traktor, pa ak imate jednu prikolicu iza sebe rade dvije kontrolke i ako imate dvije prikolice prikapčene na traktor rade 3 kontrolke pa me zanima kak to radi. izgleda jako korisno jer odmah znate dal ima štoma ili nema. pozdrav svima!!
 

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
Postovani prijatelji imam jedno pitanje,kada idem preko rupa naravno na putu pozadi predpostavljam negde u ili pored diferencijala se cuje neka da nazovem lupnjava ali to su tupi zvuci koji dplaze odozdo a traktor je IMTe540.Ako neko zna ili je imao iskustva sa tim neka napise nesto.Pozdrav.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Postovani prijatelji imam jedno pitanje,kada idem preko rupa naravno na putu pozadi predpostavljam negde u ili pored diferencijala se cuje neka da nazovem lupnjava ali to su tupi zvuci koji dplaze odozdo a traktor je IMTe540.Ako neko zna ili je imao iskustva sa tim neka napise nesto.Pozdrav.
Stani bočno kraj traktora , rukom uhvati kotač na gornjoj strani .
Tad ga zanjiši kao da ga želiš prevrnuti na bočnu stranu , znaći guraj /vuci najviše kaj možeš .
Ako imaš manje od 80 kila zovi nekog u pomoč.
Da li se kod tog njihanja ćuje isti zvuk?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Stani bočno kraj traktora , rukom uhvati kotač na gornjoj strani .
Tad ga zanjiši kao da ga želiš prvnuti na bočnu stranu , znaći guraj /vuci najviše kaj možeš .
Ako imaš manje od 80 kila zovi nekog u pomoč.
Da li se kod tog njihanja ćuje isti zvuk?

dobra diagnoza ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:finga::finga::finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Stani bočno kraj traktora , rukom uhvati kotač na gornjoj strani .
Tad ga zanjiši kao da ga želiš prevrnuti na bočnu stranu , znaći guraj /vuci najviše kaj možeš .
Ako imaš manje od 80 kila zovi nekog u pomoč.
Da li se kod tog njihanja ćuje isti zvuk?
I kaj onda ako se čuje, ekipa sa instrument limovima na posel ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
a instrment lime sme sve potrošili, a u dučanu je teške najti,
ke sad...?? a ke se tiče indiga ima ga za kupiti još
u boljim knjižarama...
 
M

mensud

Guest
Pozdravljam sve forumase.Imao sam tomu vinkovica 730 i prodao.Prije dva dana sam kupio 539 imt,nemam zive veze o njemu a trebao bih neke sitnice da pomijenjam na njemu.Zamolio bih one koji imaju bilo kakve literature o njemu da mi posalju,bio bih jako zahvalan,unaprijed hvala sve najbolje...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma samo pročitaj ovu temu, i temu IMT 533-539 , ne treba tu literature....
ako nešto nije jasno i dalje, tu su ti Bobo, muhaničar i ekipa koji imaju malog fergija u malom prstu...

živjeli!! :partyman:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
mensud samo kaži šta fali i dobićeš bolje, preciznije i opširnije odgovore nego da tražiš literaturu.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdravljam sve forumase.Imao sam tomu vinkovica 730 i prodao.Prije dva dana sam kupio 539 imt,nemam zive veze o njemu a trebao bih neke sitnice da pomijenjam na njemu.Zamolio bih one koji imaju bilo kakve literature o njemu da mi posalju,bio bih jako zahvalan,unaprijed hvala sve najbolje...

Evo ti :
Uputstvo za rukovanje i odrzavanje IMT 539
http://www.box.net/shared/e0p8iumpel

Uputstvo za motor IMR M33,34
http://www.box.net/shared/yrec32qclk

Hidraulika IMT 539-5136
http://www.box.net/shared/64drk7s351
Pozdrav:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh