• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

M

mensud

Guest
Koliko je kod tebe?

Gledam sad i ja i stvarno piše :shock:, ali nema na slici.
Da nebi puno mudroval, nisam siguran :oops:, ali taj odstojnik bi mogel služiti jedino da ležaj ravno nalegne na rukavac (pošto je on otokaren malo u konus).
U tom slučaju, da fali ili danije dobro, matica kojom dotežeš ležaje nebi mogla stegnuti ležaje i ostajal bi ti luft.

700 okretaja u min,jel u redu?Bojim se da nisam sta zeznuo kad si rekao da ne diram one sarafe sa strane.Ja sam ih vec ovrtao misleci da su to ti sarafi za izlazak starog odnosno novog ulja.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Sve mi je to jasno, ali uopće ne znam kako taj odstojnik izgleda, a probao sam namontirati bez njega i sve mi djeluje ok, može se steći, nema lufta na ležajevima i ništa ne struže ili zapinje.
Ako netko zna nešto više o tom odstojniku neka napiše.

Mislim da imam jedan rezervni,pa ako ga nađem slikam pa ćeš vidjet kako izgleda
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
trebal bi imat 44kw kaj ispada 60ks.
jel znaš koliko je kilovata točno?
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma to znam.
pitam jel zna koliko mu je kw traktor,piše na pločici mislim da je 44kw al nisam ziher.
 
I

Ivo3

Guest
kakav traktor imaš ak smijem pitati ??? vedo
ovakve razgovore nastavite preko privatnih poruka, jer će biti obrisane
Mrki88
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tomtom

Guest
Ako kupim i ubacim taj odstijnik onda će cijela glavčina biti izbačena više van, jer ovako kad sem sastavio bez tog odstojnika sve štima, glavčina naliježe do kraja, ležajevi su dobro stegnuti i nema lufta između glavčine i rukavca, tako da ne vidim neku funkciju tog odstojnika.

Hvala na slikama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh