• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
traktor je 539 1993 godiste,interesuje me dali je kod njega dvostepeno kvacilo?Kada mu ukljucim prikljucno vratilo ne mogu ga zaustaviti sa kvcilom.


Sigurno ima duplo,kvaćilo ali neispravno !!!
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
traktor je 539 1993 godiste,interesuje me dali je kod njega dvostepeno kvacilo?Kada mu ukljucim prikljucno vratilo ne mogu ga zaustaviti sa kvcilom.

539 ima dvostepeno kvačilo .Sa jednostepenim su stvarno stare serije 533, prije 533Deluxe.

Trebaš probati podesiti kvačilo.
 
Posljednje uređivanje:
M

mensud

Guest
kako se to podesava,moze li sta na onu rupu dole gdje se zavrce nosac od kose
 
M

mensud

Guest
hvala puno,dobio sam drugi stepen kvacila,staje vrtilo kada drugu polovicu kvacila stisnem.samo sto hvata drugi stepen pri dnu.Da li bi smio na polugi kvacila(kljuc 19) da nstelujem da mi je punije kvacilo.
 
V

vedo

Guest
IMT 560 I plug 4x12 vs Rakovica 60 i plug 2x10?!? :cry: :shock: :supris:


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=U445WQ4_glU[/YT]
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Kava je to zemlja kad 560 vuče 4x12:scratch
ne kužim sa snimke kolka je dubina,al svejedno 4x12 je plug za puno jače traktore
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Na You Tube ima još videa od tog 560, ali piše da je 80 ks.Ma vidi se da su to neke male daske i taj nemože duboko u zemlju.Meni je luđa ova kombinacija sa Rakovicom i 2x10".(ako to uopće je 2x10) jer sa takvim plugom ljudi oru sa IMT 533 i 539.


Evo da editiram post.To sigurno nije motor od 560 jer se vidi da taj ima alnaser na ljevoj strani a uvjeren sam da original 560 ima alnaser na desnoj strani.
 
Posljednje uređivanje:
V

vedo

Guest
Kava je to zemlja kad 560 vuče 4x12:scratch
ne kužim sa snimke kolka je dubina,al svejedno 4x12 je plug za puno jače traktore

Vjeruj mi,i ja sam pao na guzicu kad sam vidio :? :roll: :?: :confused:
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
@Deinstalator, i meni se cini da je u ovog anlaser na lijevoj strani, tako bar izgleda.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumasima ...

Može li mi netko reci brzine kretanja (u svim brzinama) motokultivatora imt 506 sl izražene u km/h.
Unaprijed hvala!

Možda je ovaj podatak već negdje napisan na ovome forumu .. Ali nisam mogao listati sve stranice!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo i domaćeg strojćeka za redove trenutno sadnje luka , salate a koristim ga i na Tomo vinkoviću 822 ,,,,

Slike nisu za ovu temu kao ni one prethodne i stavljene su več na forum
marko93


Slike nisu za ovu temu , ako slike nisu za ovu temu to što si ih maknuo u redu je . Htio bih ti samo uputiti pohvalu na obavljenom zadatku jer smatram da si ga odradio KOREKTNO a ne kao neki koji se skrivaju iza obavljenog posla naime , slike si skinuo to obrazložio i sebe potpisao čestitam i puno sreće u daljnjem radu jer smatram da je to jedini i pravi naćin rada .
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pozdrav svim forumasima ...

Može li mi netko reci brzine kretanja (u svim brzinama) motokultivatora imt 506 sl izražene u km/h.
Unaprijed hvala!

Možda je ovaj podatak već negdje napisan na ovome forumu .. Ali nisam mogao listati sve stranice!

Ne znam jel je al evo: gume 4-12 pri 4500o/min
naprijed
1:6(km/h)
2:9
3:15,7
nazad
1:2,3
2:3,5
3:6,2
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Dobar IMT :drinkers:. Još ovakvog nisam vidio :?:. Dosta je sličan Univerzalu Štajercu :confused:.
Dobro ga je čovjek sredio..baš me zanima od čega je kabina.....
Vidio sam jednog 577 sa Torpedovom kabinom i još su amortizeri ispod kabine :supz:
 
T

tuaregr10

Guest
Dobro ga je čovjek sredio..baš me zanima od čega je kabina.....
Vidio sam jednog 577 sa Torpedovom kabinom i još su amortizeri ispod kabine :supz:

Bio je na Njuškalu jedan na prodaju IMT 565 sa kabinom od TX -a ;).
 

Najnoviji postovi

Na vrh