• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobar je traktor,mada da sam se prije uhvatio toga traktora da ga malo dotjeram bio bi u još boljem stanju..Maska je djelo mojih ruku,prije je bila neka siva boja pa mi se nije baš dopala:D

Malo su mu loši blatobrani,dosta su ispucali pa bi ih trebalo povarit,mootor je još ko sunce na njemu..Do dana današnjeg ključ nije stavljen na motor.

AL eto sad kad je kod mene malo ču ga obnovit,popravit neke sitnice koje treba i dalje on ide u nove pobjede..:supz:

samo polako, već sad dobro izgleda, uz malo truda bit će za vozit se na misu nedjeljom :)

ti, koja marka su one zadnje gume, ne znam jel mi se to ćini, ili malo čudne ripne ima, kao da su premalo zakošene...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Zadnje gume so JUMBO..

Kineska roba,nebi ih nikome preporučio da ih kupi..
Na traktoru su 2 god a troše se ko lude..
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Bio sam danas u Gudovcu na sajmu, ogledao sam novi 577. Mislim da su konacno rijesili kabinu, buka je smanjena, ima grijanje i hlađenje, skroz je odignuta od getribe, zracno sjedalo, sve je pri ruci. Prednji utezi, veci prednji kotaci, masivan prednji kraj, 4 kiper izvoda, dva velika pomocna cilindra. Uglavnom traktor je visi i pregledniji i jako me podsjeca na 5106! Po meni minus je cijena i zavrsna obrada( bojanje ), sve u svemu jako mi se svidio! :)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bio sam danas u Gudovcu na sajmu, ogledao sam novi 577. Mislim da su konacno rijesili kabinu, buka je smanjena, ima grijanje i hlađenje, skroz je odignuta od getribe, zracno sjedalo, sve je pri ruci. Prednji utezi, veci prednji kotaci, masivan prednji kraj, 4 kiper izvoda, dva velika pomocna cilindra. Uglavnom traktor je visi i pregledniji i jako me podsjeca na 5106! Po meni minus je cijena i zavrsna obrada( bojanje ), sve u svemu jako mi se svidio! :)

I ja sam ga ispregledo do detalja i zakljucak 4+! Dali su si truda samo lakireri su im veliki minus. Dosta pametnijih rijesenja u odnosu prijasnje modele. Cijena mi se svakako ne svidja al opet u toj klasi nema se sta kupit za te novce (185000kn).
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
I ja sam ga ispregledo do detalja i zakljucak 4+! Dali su si truda samo lakireri su im veliki minus. Dosta pametnijih rijesenja u odnosu prijasnje modele. Cijena mi se svakako ne svidja al opet u toj klasi nema se sta kupit za te novce (185000kn).

Istina! A kaze mi ovaj tamo sto radi da sve sto dobiju prodaju odmah.
 
M

Miško 007

Guest
Da dosta prodajan traktor .
Ko ima povrat pdv isplati se uzet..
Što nisi slikao da ga vidimo malo ....
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
evo ovu mrcinu vidio jučer kada sam bio u Gudovcu.
Zaustavili smo se na kavu, pa je slikano u prolazu... ljepotan

CameraZOOM-20120324112803478.jpg
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Vidio jučer u Gudovcu svi IMT koji su bili tamo obojani su crnom bojom (motor,mjenjač i zadnji i prednji trap), zašto to jel im možda ponestalo sive boje, baš mu ne paše ta crna
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
to je da se nevidi di pušća ulje :)

U pravu si, tako je i na ostalim krsevima koji imaju trup obojan u crno, od New Hollanda na dalje...

Ajde molim te reci mi koja bi mu boja bolje stajala i koji je to stroj koji bas nigdje ne pusta? Ruku na srce ovaj novi 577 je makina!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Vidjeh ga danas, i jako mi se sviđa ;) .
Samo mi se ne sviđa što su povečali cijenu za još 5 000 kuna,za razliku od lani...
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Kud se na tog 577 daje gornja poteznica baš sam gledo jučer možda se još da neki nastavak.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
po slikama kolko se može vidjet, položaj auspuha mi se baš i ne sviđa. Ne vidi se baš najbolje al stoji dosta nisko i bojim se da ak ideš kaj šerafat u tom predjelu on jako smeta :roll::roll:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Polozaj mu nemoze bit bolji, decki nemojte se ljutit al tu mu tak pase ko u kuminoj!
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
vidjeh ga,stvarno je lijep,nema šta:prayer::prayer:puno bolja izolacija kabine,veći komfor i sve ostalo.ugl.jako dopadljiv traktor
Jedina mana mu je veličina kabine.Za jednog je dosta velika ali ako se još netko mora povesti ,taj mora otraga na poluge.:cry:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Uzivo nego kako! Ma zezam se malo nemoj zamjerit, traktor je zbilja dobar nema mu se sta zamjerit. Sitnice nisu bitne na to uopce negledam. Ako cemo tako onda bi i najjacim svjetskim markama nasli hrpu gresaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh