• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja mislim da se oni ne proizvode više, mislim da je 577 najjači model trenutno.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Našao sam ove dizne kod dida stare su preko 20g prepostavljam da je od imr motora,,pa me zanima od kojeg su točno?

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Našao sam ove dizne kod dida stare su preko 20g prepostavljam da je od imr motora,,pa me zanima od kojeg su točno?
Hočeš prodati?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
To su elementi(brizgaljke) za motor S .44.Tacnije takav motor bude na IMT-577.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Hočeš prodati?
Hehe da ne bi :icon_mrgreen: ,,ove su sigurno bolje od ovi današnji :(rofl):

To su elementi(brizgaljke) za motor S .44.Tacnije takav motor bude na IMT-577.

Baš šteta ja sam mislio da bi mogle biti od M34 pa bi mi možda pasale na perkins AD4.203 ali ništa onda :icon_sad:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hehe da ne bi :icon_mrgreen: ,,ove su sigurno bolje od ovi današnji :(rofl):



Baš šteta ja sam mislio da bi mogle biti od M34 pa bi mi možda pasale na perkins AD4.203 ali ništa onda :icon_sad:

Pa prodaj onda bolje bi bilo nego da i dalje trunu neiskoristene.:x:
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Pa prodaj onda bolje bi bilo nego da i dalje trunu neiskoristene.:x:

Ha normalno.

I ovako je upitno što je sa njima, dali su propisno skladištene (stanje smanjene vlažnosti, konzervacija, daleko od direktnog dodira prstima...).
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ha normalno.

I ovako je upitno što je sa njima, dali su propisno skladištene (stanje smanjene vlažnosti, konzervacija, daleko od direktnog dodira prstima...).

Zamotane jesu tak da bi trebale biti dobre.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Evo i slicica za te brizgaljke.Podvuceno crvenim kat.broj i motor koji ih koristi.
snap20130506at230946.png
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Pa prodaj onda bolje bi bilo nego da i dalje trunu neiskoristene.:x:

Kakve sam ja srece da ih danas prodam sutra bi mi trebale :icon_scratch:


Ha normalno.
I ovako je upitno što je sa njima, dali su propisno skladištene (stanje smanjene vlažnosti, konzervacija, daleko od direktnog dodira prstima...).

Dizne su u najlonu vakumirane bez vlage.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Fzc9TkGsjlQ[/YT]
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Ljudi mene zanima ovo samo ako itko zna, vidim ovaj gore broj u kolege Newhollanda na traktoru što počinje sa ITM 533 ,pa mene zanima da li je bilo 539 traktora sa tim brojem ili taj isključivo daje koji je baš traktor pravljen sa tim brojem, jer u mene isto naprijed počinje sa 533 a motor je 539, a nazad na trapu počinju brojevi 535, tu mi baš nema logike neke ili to baš tako treba biti
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,432
Danas 549 neće da upali, tj. alnaser neće da uzubi, el to automat otišao ili je problem u nečemu drugome?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,432
Skino ga i odneo majstoru, majstor rastavio i puko unutra zubčanik, zvao majstor Zagreb novi taj dio 800kn, a novi alnaser. Kupio drugi odmah alnaser montirao i radi bolje od staroga, stari mi je oduvjek nekako zujao kada sam palio traktor...
 

Najnoviji postovi

Na vrh