• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Da li neko moze da slika koliko treba da dam gas da bi imao 1500 obrtaja motora, ne radi mi obrtometar a treba mi za rotacionu kosu da znam da ne bi isla preko 540 obr/min kardana
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Dodje mu to preko 540 obrtaja kardana kad je pred vrh gas, mislim da bi smetalo kosi sa vec punim gasom
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Dodje mu to preko 540 obrtaja kardana kad je pred vrh gas, mislim da bi smetalo kosi sa vec punim gasom
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dodje mu to preko 540 obrtaja kardana kad je pred vrh gas, mislim da bi smetalo kosi sa vec punim gasom

Možda da odeš kod nekog kome sat radi pa usporediš okretaje ili popraviš svoj sat .
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Samed samo ručicu preko polovine gasa i teraj, nema veze da li je ispod 520 ili iznad, 10-20 obrtaja ništa neznači.
 

cisko

Član
Tu od
8 Ožu 2009
Poruka
38
Da li ima za kupiti i gdje (ZG i okolica), orginalni sigurnosni luk za IMT 542 godiste 1987. Tak da moze proci na tehnickom. Kako sumnjam da je tada bilo tih sigurnosnih lukova, pa sam mislil na nekakav koji je danas certificiran. Da se to i doma napraviti ali ne vjerujem da to moze proci na tehnickom u buducnosti.

pozdrav
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
jbg tako je to na brdovitom balkanu

mislim da ih dosta hebe i to što su vezani za rakovicu koja već dugo nije u stanju proizvest cijenovno i ekološki prihvatljiv motor
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa sam si ga napravi i pogle visinu kabine kod nekog i to je to i nitko te nebu zezal!
 
I

imt558thebest

Guest
Da li ima za kupiti i gdje (ZG i okolica), orginalni sigurnosni luk za IMT 542 godiste 1987. Tak da moze proci na tehnickom. Kako sumnjam da je tada bilo tih sigurnosnih lukova, pa sam mislil na nekakav koji je danas certificiran. Da se to i doma napraviti ali ne vjerujem da to moze proci na tehnickom u buducnosti.

pozdrav

pa to si sam napraviš,nije nikakav problem i prolaziš na tehničkom bez brige,važno je da ga imaš
 

Najnoviji postovi

Na vrh