• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Dovoljno da se izmješaju ulja i zato se najvjerojatnije spjenilo.
Mjenjaj to kompletno idrugi put pazi
 
T

Toni

Guest
Ulje dlje koliko mogu vidjeti nije zapjenito vec gore poklopac mjenjaca i onaj cep koi sam odsarafio na njemu je bjelo ak skontam kako ubacim sliku
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
To nek te onda ne brine, to se samo malo orosil od male upotrebe.
Kad ti njega pošteno zagriješ to bu nestalo
 
T

Toni

Guest
Istina da se traktor ne koristi bas cesto cak nema ni svoj vlastiti akumulator
Otvorio sam taj cep da cirnem koliko tog ulja ima izmjerio metrom al morat cu desni cep odsarafiti posumljao sam da ga fali zbog toga sto mi hidraulik reagira tek od pola one kuglice onda pocinje da dize i dize do kraja prije je reagiralo od pocetka
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
To nema veze sa količinom ulja, da ti ne diže do kraja ili kad je pod nagibom da ne diže onda bi imalo veze, ali ovo nema veze.
Za tu metodu mjerenja ulja metrom još nisam čul, da su mjerili nekom žicom ili tak nečim ajde, ali metrom :icon_thumright:

Ako nemaš imbus snađi se onak kak ti je Željac rekel i izmjeri to kak se spada, ovak ništ stoga
 
T

Toni

Guest
A s cim bi moglo imati veze?
Haha a s metrom ja sve mjerim i gorivo u rezervaru :biggrin:
Rjesicu to i sam sam to bio zamislio al me bilo mrsko vec sam si zamisljao kak cu si ruke strgat tamo na podnicu i speru dok to odsarafim ali gedora s produzetkom ce pomoci :)
 
T

Toni

Guest
Pa dize kad korpu dizem moram pazit da stopoce ne polupam :)
Regulacija visene bi bila onaj sarafic s koim bi ogranicio maximalno koliko smije ic?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Mislil sam kad podigneš kuglicu do jednog djela dali on do tud digne i onda stane. Kad pomakneš još malo on opet malo podigne i stane i tak sve do maximalne visine?
 
T

Toni

Guest
Pa sad nemogu sa sigurnoscu rec ali mislim da da sutra cu to bas probati ali do pola ne reagira nikako
Mogu po malo dizati mislim da ne ide odma na pola kako i rucica stoi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ako imaš tu regulaciju i ako diže do kraja i spušta do kraja, onda se ne zamaraj odakle dizanje počinje.
To treba štelati iznutra ....... a nepotrebno ako imaš ovo gore napisano.
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Nema šanse, ovo je friška roba iz Masive iz Bjelovara
ali je kupil mali set za reparaciju,također u masivi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
i kamenje fali tak da je to tu negde.
A bez kamena, sigurnjaka i razvodika nisi bog zna kaj napravil
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kamena ? Pa sad mi jasno ta je pumpa rađena iz doba obitelji Kremenko moral sam obriši Muhač !!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh