• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Možeš promjeniti O-ringe, dotezanjem tu nebudeš ništa napravil.

Drugi put pravilno postavi slike :icon_wink:
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Hvala. Promijenili sučelje pa sam izgubio način rada.
Kako promijeniti onu gumu oko osovine gdje se prikopčava poteznica?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ja planiram sve mjenjati, oprugu, tu gumu......jer kada sam kupio traktor nije je bilo, i sada problemi, jer je puno nečistoća, pa mi blokira osovinica unutar hidraulika i nemogu orat s traktorom......to treba napraviti što prije.....

a drugi traktor ju ima, i nikada nisam skidao poklopac hidraulika kako ga imam, a napravio je kod mene oko 3500 sati.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Treba izvaditi balansnu oprugu i onda probati odšarafiti. Najvjerojatnije je zahrđalo pa bu trebalo grijati.
Nakon sastavljanja obavezno treba poštelati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Odgovoril sam ti u temi u meh. radionici gdje si pital.
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Zanima me da li neko zna za cijenu i gdje uzeti -set za reparaciju h. pumpe za 558, koliko je to i u redu dugoročno gledano ??
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
da na to, usput trenutno je naruceno iz autopoljostroja-12xxkn , sad me zanima da li bude neke koristi od toga naspram nove pumpe-pošto je ista 2 put skuplja?
Nemam trenutno skinut poklopac hid, ali da pitam trebaju li kakve intervencije na samom cilindru, traktor ima oko 5500 rs ??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Oko 1000 kn se kreče cjena.
Koristi bi trebalo biti, u kompletu dolazi sve za pumpu osim poklopaca i koljenastog vratila.

Cilindar buš videl u kakvom je stanju kad rastaviš
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Stric je platil nekih 450 kuna u bjelovaru za za komplet(kulise,cilindre,karike i set gumica)
 
T

Toni

Guest
zna netko koliko cm ulja treba biti u mjenjaču 540 kad se metar stavi kroz rupu za doljevanje ulja do dna
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
U planu je kroz dogledno vrijeme kupiti si nekog IMT-a koji bi bio kao službeno vozilo, reklo bi se limuzina. Uvjet je da ima prednju vuču, ili barem veče kotače naprijed kao kod Šanane pa da izgleda skladno, a ne kao npr 577 bez prednje vuče sa onim kotačićima od tački...

Uvjet je da ima kabinu, ravan pod, ili barem djelomično ravan pod. Da ima servo ili hidraulički volan jer jelte kad dođem pred Kaufland parkirat nebudem tamo se znojio motajuči pa da me tete čudno gledaju znojavog...

Da ima sic na federima ili po mogučnosti zračni...

Nije opče bitno jel bolji ili lošiji orač, ali bi mi bilo drago da ako ga budem morao upregnuti u brazdu ne troši ko onaj oficirov, 60 litara...

Nekako mi 577 djeluje baš onako lijep, samo neznam jel bi snjim na semaforu ostavio Zetoroya sa njegovom prdekalicom 6340...

Pare su malo problem, imam 8 000 eura i što više gledam po njuškalu to manje znam.... nije presudno stanje, bitni su papiri i da su gume donekle da ih nemoram odmah mjenjati...sredio bi ga pomalo do proljeća

Krajnje sam ozbiljan jer želim IMT- za šminku, a 533 nije fora za otić pred birtiju na radlera...

Pa vas stoga molim samo ozbiljni savjet što bi mi bio najbolji izbor...

Hvala

I da, nisam poludio do kraja, ozbiljan sam
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
To se ne mijeri tak,imaš sa desne strane otprilike oko sredine getribe čep i ulja mora biti do tog čepa,znači odvrneš čep i ak ide van il je u ravnini sa čepom ok je,ak ne doljevaj dok ne počne izlazit
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
To kaj tražiš netražiš sigurno Imt-ja, a druga stvar, s bilo kojim Imt-om, nemoš otić u život ili se našvajsat u birtiji i doć doma ženi i reć da si bil na polju oral, kad ona ode ujutro u dućan i vidi ispred birtije lokvu ulja i odma te skuži da si tam bil heheheh :) zemi si zetora bolje za španciranje ;)
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
To se ne mijeri tak,imaš sa desne strane otprilike oko sredine getribe čep i ulja mora biti do tog čepa,znači odvrneš čep i ak ide van il je u ravnini sa čepom ok je,ak ne doljevaj dok ne počne izlazit

ma kakvi cepovi na sredini getribe?ima mjerac ulja sa desne strane,kod spere...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kupiš Fenda sa cestovnom brzinom i na njega staviš naljepnicu IMT 577 DV DELUXE :(rofl)::(rofl)::icon_rofl::icon_rofl: I vozi Zokii !!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh