• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Lijepo je u filmu opisano 50 godina proizvodnje 1947.-1997. i taj film je ujedino i kraj IMT-a.
Pametnom dosta, nema se tu više kaj raspravljati!
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
isplati li se mijenjati imt 540 za imt 558, moj 540 je u dosta dobrom stanju znači netroši ulje dosta dobro ide, a 558 kaže gazda u odličnom stanju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Svaki gazda svoga konja hvali..... i moli Boga da onaj drugi nasjedne
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ako ti treba jaci traktor odes pogledas probas i ako je sve ok mijenjaj!!
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
isplati li se mijenjati imt 540 za imt 558, moj 540 je u dosta dobrom stanju znači netroši ulje dosta dobro ide, a 558 kaže gazda u odličnom stanju

558 je prema 540 teretni vlak ako me razumiješ. Samo sumnjivo mi je da bi to covjek mjenjal. Jer to je po meni prelaz s konja na magarca za njega. Jel neka nadoplata u igri ili kaj? Obrati samo pažnju na kocnice. Nije ih tolko skupo servisirati kolko je komplicirano.

Mislim da ti potrošnja goriva npr. na oranju nije neka razlika s time da je 558 brži i ore tamo di ovaj ne smije ni blizu.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
pa mijenja jer kaže da mu netreba tako jak traktor, a sad ga hebi možda ima neki problem a možda i nema, ko če ga znat, još čemo viditi šta i kako
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U svakom slučaju sve pregledaj možda gazdi bolje odgovara manji traktor a i sam sam ga prodal radi teškog volana loših kočnica zastarjelog hidraulika (makar i 540 ima isti no malo jači) i laganih luftova u getribi koja je ista kao na 533 .
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
ma i na mom 540 volan je težak strašno obavezno jake ruke i sa obadvije motanje, a ako stojiš na mijestu i okrečeš imaš osiječaj da če negdije nešto puknuti koliko moraš potegnit, a kako da ja znam da taj traktor netroši ulje da je zrel za generalku, jer ako ga mijenjam pa moram generalku pravit e onda u .urac i sve
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
A to buš možda malo videl po boji dima ili ako je jako mastan na odušak i oko čepa za točiti ulje.
na vruče gledaj koliko puše
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako ni si siguran u sebe uzmi nekog tko se kuži jer poštena generalka (ako ni je puknut blok) kočnice hidraulik piksiranje i sl premašuje cijenu tog traktora u susjednom selu kupljen za 18 000 kn registriran i potpuno ispravan a toliko ni je dosta za gume i ostalo ako je loš .
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
kakva če boja dima biti kad je hladan a kakva kad je radna temperatura?
ma štače mi ako treba generalku onda bolje dam nešt para i sredim svog malo proču jeftinije, ja bi da mijenjam a da taj još ide bez generalke neko vreme, bar dok se neskupi novaca da se sredi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Kad je hladan imal bu dugin spektar boja, a kad bu ugrijan nebi smel dimiti nikaj, eventualno kod dodavanja gasa crno. Na auspuh, na odušak nebi smel uopče nikakvo dimiti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Ima i tvoj 540, na istom mjestu ko i taj 560.
Napred kod remenice sa desne strane
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
pa ja ga tržio i nikad nisam našo baš ču pogledati sutra dal mi dimi, al mislim da mi moj 540 lagano počeo trošit ulje, možda mi se i čini jer mi je neki dan malo curilo ulje i stalo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Stalo samo od sebe?
Sve kaj se samo popravi dugo ne traje...
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
pa stalo ozbiljno, curilo tamo di ide sajla za obrtaje stvarno dost curilo i neki dan gledam necuri ni kapi i baš sam ga jednom forsiro jer sam čupo drugi traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh