• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Nema plaćanja parkinga na mojem vlasništvu. Možda kad pođu na kupanje pa im naplate sat kao cijeli dan.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Ja imam prijedlog za dobrovoljce. Na traktoru ima potrebnih dorada: izmjena sata (sajla radi), izmjena guma od vode, one gume ispod sjedala, gume na mjenjaču itd. Vjerojatno bi majstori još toga našli. Neka se ekipa spremi na put (kao obitelj i broj je ograničen), tjedan dana odmora, more je još toplo. Dva sata rada na traktoru svaki dan pred večer a ostalo kupanje. Naravno promijeniti ćemo i ulje ako bude odgovarajuće. Smještaj, hranu i piće osigurajem. Imam i alata. Ako nestane posla imam i drugi traktor. Ima se što i orati, variti, miješati beton ići u lov nedjeljom (za lovce). Neće nedostajati posla.
Kaj tu ponudu nisi napisal koji mjesec prije? Probaj ponovno u kasnu zimu ili rano prolječe pa da se dogovori ekipa do početka 8 mjeseca :(party)::(party):
Orati neznam, variti nemogu jer imam problema s očima, mješalice se bojim da me ne ubije struja, u lov nejdem jer volim životinje, naročito kad dobiju batinu kroz dupe :icon_keel::icon_keel:
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Rad + komunikacija = kreativnost. Da nismo komunicirali ne bi se sjetio.
Ali nema razloga da prijedlog ne ponovimo. Ja sam vam samo predložio lepezu poslova da se svatko nađe negdje. Ne volim kad se ljudi dosađuju. Ako je malo ja ću naći još vrsta poslova.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Kaj tu ponudu nisi napisal koji mjesec prije? Probaj ponovno u kasnu zimu ili rano prolječe pa da se dogovori ekipa do početka 8 mjeseca :(party)::(party):
Orati neznam, variti nemogu jer imam problema s očima, mješalice se bojim da me ne ubije struja, u lov nejdem jer volim životinje, naročito kad dobiju batinu kroz dupe :icon_keel::icon_keel:

Imam je mješalicu s tomosovim motorom:icon_fU:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Ak te počne stepati, mi te z lopatama odvojimo. Štilj na lopati je drveni,a svi dobro znamo da drevo ne vodi struju. Bumo te pratili, dok počneš z nogama stepati, lus mara po ruki koja je na mješalici. Kaj te odvojimo, ne?:(rofl):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
MUHA nemaš straha,nas su u njemačkoj učili da ak vidimo nekog da ga trese struja na mješalici,tak dugo treba mlatiti po njemu s drvenom letvom dok ne opadne na pod :icon_twisted::icon_fU:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Znali neko kolko je visok imt539 sa kabinom,imam supu 3*6,5,al ulaz sa strane,na jednu vodu krov,pa me intresuje moguli tu parkirati539,jer nameravam uzeti sl god,i da napomenem sa vislje strane je oko2,2m,a sa nize 1,8m,znaci na sredini je oko2m visina supe,pa dal da trazim sa kabinom,ili bez
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prepravi ti šupu za novog stanovnika,nečeš valjda kupovat traktor po visini ulaza u šupu.:(nod)::(nod)::(nod):
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Upravo je u fazi izrade,privodim kraju,nemoye nikako vislje jer je uz postojeci objekat napravljena i tako se jedino poklapalo,posto je stm teren,ima pada,pa je sa zadnje strane preko3m,al da bi uso od pozadi moram preko livade,tako da ta opcija otpada,al svakako cu ukopati malo na ulazu,pa cu tu dobiti jos moyda najvise 20cm ,znam da bez kabine moze sigurno,najverovatnije cu bez kabine kupiti,pa cu napraviti kacket,al na preklapanje kacket,ko na kineskim traktorima i ovim vocarskim
 
Posljednje uređivanje:

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ma zemi bez kabine i bok. Ja delam celi život bez kabine i niš mi ne fali. Kad je kiša ne delam i to je to.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Jeste al kod tebe je ravnica,kod mene je dosta brdovito,i cesto se prevrcu traktori,ja sam ove god2 puta sa tomom vinkovicem,najverovatnije cu kacket,jer ionako nekoristim traktor zimi
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
tak se govori:icon_kidra:

Zajebant! Sve izvuceš iz konteksta! :drink:

Jeste al kod tebe je ravnica,kod mene je dosta brdovito,i cesto se prevrcu traktori,ja sam ove god2 puta sa tomom vinkovicem,najverovatnije cu kacket,jer ionako nekoristim traktor zimi

Druže, pa ne kupuješ traktor da bi se išo prevrnuti s njim je*em mu miša :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh